Marki » C » szyprowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior dla kobiet

skórzany
Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorling marki Christian Dior to szyprowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorling został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są paczula i skóra.

Bergamotka

Jaśmin

Paczula Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorling by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorling marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorling marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Jacomo Paradox for Men Ayala Moriel Ayalitta Creed Green Valley Ormonde Jayne Ormonde Man Guerlain Derby Coty Chypre Six Scents Six Scents Series Two 3 Henrik Vibskov: Solar Donkey Power Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Parfums 06130 Lys Farmacia SS. Annunziata Ybris Emilio Pucci Vivara (1965) Escentric Molecules Escentric 03