Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

żółtych kwiatów
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutą serca jest konwalia; nutą bazy jest jaśmin.

Ylang-ylang

Konwalia

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Avon Surreal Garden Guerlain Cherry Blossom Delight Tartine et Chocolat Eau d`Amour pour Maman Zara Flor de Azahar Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Marilyn Miglin Pheromone Avon Simple Elements Meadow Dew Les Nez The Unicorn Spell Lostmarch Ael-Mat Faberlic Flower Fresh