Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

żółtych kwiatów
mydlany
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutą serca jest konwalia; nutą bazy jest jaśmin.

Ylang-ylang

Konwalia

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette Recenzje Perfum

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette by Christian Dior 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Too Much? Annayake Annayake Pour Elle Al-Rehab Nebras Avon Surreal Garden Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Eau Jeune Orange Riviera Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Gres Pastel de Cabotine Luciano Soprani Solo Soprani Boadicea the Victorious The Exclusives Enduring Damien Bash Parfum Lucifer No.2 Hugh Parsons 99 Regent Street