Marki » C » kwiatowe « Grupy

Mam: 2 Chcę: 2

mydlany
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi konwalia; nutą serca jest jaśmin; nutą bazy jest piżmo.

Konwalia

Jaśmin

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum by Christian Dior.

Miu Miu

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Dla wielbicieli konwalii perfumowy Must Have.
Nowa wersja Diorissimo to lekki bukiecik konwalii, a właściwie ich zapachowa chmurka, delikatna i elegancka.
Le Creations de Monsieur Dior Diorissimo ( troche długa nazwa ) to wersja konwalii "miejskiej", kobiecej i very stylish, bo podprawionej jaśminem. To nie konwalia dzika z lasu, z liśćmi, mchem i wilgotnościa leśnej ciemnej darni, to konwalie dla damy, podmuch wiosny na spotkaniu w dzień w kafejce albo dla poprawienia sobie humoru i dodania szyku w domu w dresie ;)
Reasumując: polecam te przyjemną konwaliową kreację od Pana Diora, flakonik też ładny, warto go jednak mieć zawsze przy sobie, bo trwałość marniutka, na mnie ok. 2 godzin i czar pryska...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aqaba The Sands of Aqaba CoSTUME NATIONAL Scent Gloss Yves Rocher Vie Privée 2007 Clean Clean Fragrance Eau D`Italie Magnolia Romana By Kilian Beyond Love Jean Patou Amour Amour Frederic Malle Une Fleur de Cassie Roja Dove Scandal Yves Rocher Nuit d`Orchidee Coty L`Origan Kenzo Flower by Kenzo Essentielle