Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

cynamonowy
Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Dioressence został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi geranium; nutą serca jest cynamon; nutą bazy jest paczula.

Geranium

Cynamon

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Dioressence by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Clinique Happy Holiday Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin ID Parfums Lettre a Anna Pierre Cardin Rose by Cardin Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Miller Harris Fleurs de Sel Niki de Saint Phalle Niki de Saint Phalle Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Guerlain Sous le Vent Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Carven Intrigue Kesling Be Bop