Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

cynamonowy
Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Dioressence został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi geranium; nutą serca jest cynamon; nutą bazy jest paczula.

Geranium

Cynamon

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Dioressence by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Chanel Chance Eau Fraiche Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Mypa Madonna Nudes 1979 Kiss Penhaligon`s Victorian Posy Grossmith Hasu-no-Hana Corine de Farme Ibiza Night Leslie Blogdett Perfume Diaries Santa Barbara Oleg Cassini Black Tie Detaille 1905 Penhaligon`s Jubilee Bouquet Cerruti Nino Cerruti Pour Femme Alviero Martini Urban Safari Woman