Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet

cynamonowy
Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Dioressence został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi geranium; nutą serca jest cynamon; nutą bazy jest paczula.

Geranium

Cynamon

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Dioressence by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence Recenzje Perfum

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Dioressence marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Paco Rabanne Metal Estée Lauder Knowing Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Pierre Cardin Emotion Pierre Cardin Rose by Cardin Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Balenciaga Balenciaga Paris DSH Perfumes Rose Vert Oleg Cassini Black Tie Galimard Yavana Strange Invisible Perfumes L'Invisible