Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorella marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorella został wydany w 2009 roku. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutą serca jest wiciokrzew; nutą bazy jest wetyweria.

Cytryna Amalfi

Wiciokrzew

Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior.

L de Lubin
Fleur du Matin

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Nie wiem, czy uda mi się "uczciwie" opisać to pachnidełko. Odczuwam je jako bardzo przyjemne, ale jest ono też niestety dwulicowe. Niby jest ok, ale ogólnie jestem raczej na nie.
Gdy wącham Diorellę prosto z flakonika, podoba mi się, wyczuwam od razu surową, naturalistyczną i chropowatą nutę kwiatową, jakby hiacyntów, które znam w tej wersji z Cristalle Chanel. Jest też sporo wiciokrzewu i lemoniadki, skórka cytrynowa wesoło skacząca w dzbanku chłodnej wody. Nad całością góruje jednak wetyweria, a z tą rzadko mi po drodze, szczególnie, gdy pachnie sucho-trawiasto, wręcz słomianie. Zielsko, trawnik - taki przy korzonkach, tuż przy ziemi. Drapie trochę ta nowa kreacja od Monsieur Diora. Lemoniadka jest jednak bardzo smakowita i łagodzi ten drapiący efekt.
Pomimo paru prób, na razie odstawiam ten ładniutki flakonik na bok i może wrócę do niego jesienią, albo wcale. Jakoś nie przekonuje mnie ta nowoczesna zreformulowana Diorella. Mam wrażenie, że stara Diorella była bardziej charakterna i zadziorna. Ale nie wiem, bo nie znam, tak sobie tylko wyobrażam, bo tu czegos mi po prostu brakuje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorella marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorella marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Trussardi Donna Trussardi Sisley Eau du Soir Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Oscar de la Renta Oscar Summer Dew M∙A∙C Dejarose Parfumerie Generale Corps et Ames Miller Harris Terre d'Iris Corine de Farme Ibiza Night Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Giorgio Valenti Rose Noire Absolue