Marki » C » kwiatowe « Grupy

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior dla kobiet

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Les Creations de Monsieur Dior Diorama marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Les Creations de Monsieur Dior Diorama został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, brzoskwinia, kminek i Śliwka; nutami bazy są paczula i cedr virginia.

Ylang-ylang Bergamotka

Jaśmin Róża Brzoskwinia Kminek Śliwka

Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorama by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Diorama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Les Creations de Monsieur Dior Diorama marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Les Creations de Monsieur Dior Diorama marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coach Coach Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Bath and Body Works Velvet Tuberose Dorin Un Air de Damas Fullah Fragonard De Tout Coeur Yosh Winter Rose The Body Shop White Musk Breeze DSH Perfumes Tubereuse D`Orsay Tilleul Friction de Nuit Donna Karan DKNY Women Limited Edition Eau de Toilette 2010