Marki » C » drzewne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 7

kawowy
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior to drzewne perfumy dla mężczyzn. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria i kawa.

Wetyweria Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Recenzje Perfum

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Comptoir Sud Pacifique Barbier des Isles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Tar Benetton Cumbia Colors Man Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver Montale Sandal Sliver Guerlain Vetiver Yves Saint Laurent M7 Fresh Comme des Garcons Hinoki Ajmal Vice Raphael Replique Versace Green Jeans