Marki » C » drzewne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 7

kawowy
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior to drzewne perfumy dla mężczyzn. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria i kawa.

Wetyweria Kawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Vetiver marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Cartier Pasha de Cartier Edition Prestige Acier Benetton Cumbia Colors Man Benetton Paradiso Inferno Man Comme des Garcons Hinoki Serge Lutens Chene Le Prince Jardinier Arboretum Sonoma Scent Studio Champagne de Bois Susanne Lang Tamboti Wood April Aromatics Prescious Woods Les Nez Turtle Vetiver Oriflame Eclat for Men Ortigia Sicilia Sandalo