Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial marki Christian Dior to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka, liść indonezyjskiej paczuli, kolendra, cedr i drzewo sandałowe.

Sycylijska mandarynka Kalabryjska bergamotka Liść indonezyjskiej paczuli Kolendra Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Patchouli Imperial marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Red Vetyver Lalique Hommage a L'Homme Christian Dior Fahrenheit Absolute Lubin Idole Bentley Bentley for Men Thierry Mugler A*Men Pure Malt Lubin Idole Eau de Parfum Cartier Declaration Zirh Ikon M. Micallef Jewel for Him The Different Company Sel de Vetiver Parfum d`Empire Fougere Bengale Rasasi La Yuqawam Homme CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Creed Bois du Portugal Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Thierry Mugler A*Men Pure Havane Montale Dark Aoud Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde