Marki » C » kwiatowe « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, benzoes, wanilia, róża i piwonia.

Irys Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Benzoes Wanilia Róża Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Recenzje Perfum

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Chloe Fleur de Narcisse Davidoff Echo Women Summer Fizz Bill Blass The Fragrance from Bill Blass Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Adidas Adidas Woman Citrus Energy Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Melange Perfume Melange Solid Perfume Floral Daisy Fuentes Dianoche Love Night Ebba Los Angeles Miss Pilar La Bouquetiere Gardenia Exotique