Marki » C » kwiatowe « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, benzoes, wanilia, róża i piwonia.

Irys Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Benzoes Wanilia Róża Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Eden Serge Lutens Fleurs d'Oranger Etro Dianthus Lise Watier Capteur de Reves Gattinoni Gattinoni Couture Houbigant Quelques Fleurs l`Original Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Loewe Aire Loco Anna Sui Rock Me! Summer of Love Ulric de Varens Chic Issime Oriflame Chiffon Florascent Aqua Floralis Ylang