Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior dla kobiet

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret marki Christian Dior to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty kwiatowe i piżmo.

Cytrusy Nuty kwiatowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agatha Ruiz de la Prada El Beso Diptyque Vetyverio Avon Bond Girl 007 Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Rasasi First Love Bruno Acampora Musc Mariella Burani Messages Salvador Dali Little Kiss Me Novae Plus Graceful Green Kate Moss Velvet Hour L`Artisan Parfumeur Bois Farine Olivier Strelli The World Is Wonderful