Marki » C » skórzane « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior dla mężczyzn

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior dla mężczyzn

skórzany
agarowy
La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud marki Christian Dior to skórzane perfumy dla mężczyzn. La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, francuskie labdanum, brzoza, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, wosk pszczeli, ambra, goździk (przyprawa), kardamon, cywet, agar (oud), skóra i amyris.

Wetyweria Francuskie labdanum Brzoza Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Wosk pszczeli Ambra Goździk (przyprawa) Kardamon Cywet Agar (oud) Skóra Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Jeśli nie znosisz wyrazistej skóry, to... nie obawiaj się - tu nie jest ostra, wytrawna i gryząca, lecz miękka, lekko natłuszczona,wypolerowana i błyszcząca jak długo używana porządna skórzana teczka, poddawana odpowiednim zabiegom konserwacyjnym.

Jeśli nie znosisz oudu, to... nie rezygnuj - tu znajdziesz jego szlachetne i wydelikacone oblicze: jest przyjemny, drzewny, dymny, i choć jako zwolenniczce tej nuty w każdej chyba postaci, trudno mi pisać o tych cechach jako wadach, to z całą pewnością w tym wydaniu nie ma w sobie brutalności, tłustości ani intensywnie medycznej nutki.

Jeśli natomiast nie znosisz cywetu, to... uciekaj! - tu bowiem jest go trochę więcej niż szczypta, choć... może lepiej zaryzykuj i przekonaj się na własne nozdrza, czy ten diabeł naprawdę aż taki straszny jak go "malują" ;)

To eksluzywne pachnidło należy do jednych z najbardziej zwierzęcych i zmysłowych jakie wpadły mi ostatnio w ręce (dzięki, gilbert!!), choć przy APLS Kurkdjiana jest raczej stonowane - nie wywraca mojego świata do góry nogami "dziwnymi" skojarzeniami, ale plasuje się gdzieś w "cywetowych" rewirach Muscs Koublai Khan i Bal a Versailles.
Moja duża tolerancja, a nawet zamiłowanie do animalnych, "brudnych" klimatów w perfumach pozwala mi z łatwością wyobrazić sobie Leather Oud jako zapach uniseks, odpowiedni na wieczorowe zastosowania szczególnie zimową porą, zwłaszcza, że na mojej skórze pięknie wysładza się on w bazie. Nie takie hardkorowe rzeczy unosiłam, aczkolwiek jestem przekonana, że niewiele pań uzna LO za wystarczająco komfortowe dla siebie, a pewnie i panowie zachwyceni charakterem perfum, nie będą chcieli dzielić się nimi z damską częścią populacji, wspominając coś o "alfasamczości" ;)
Jedno natomiast nie ulega wątpliwości - perfumy te wymagają charyzmatycznego nosiciela, bez względu na jego płeć, albo po prostu perfumaniaka, który nie myśli o rzeczach drugorzędnych, tylko daje się ponieść fascynacji zapachem.
Oprócz drzewno-"brudnego" charakteru kompozycji, lekko słodkawy miodowo-woskowy akord, ambra, paczula i goździki nadają naprawdę ciepłego i zmysłowego sznytu całości. Zapach spaja się ze skórą i nie chce jej całkiem opuścić po umyciu, zatem ma zadatki na tytaniczną wręcz trwałość. Przy bardzo skromnej aplikacji (każda kropla tego cOudeńka na wagę złota) wykazuje umiarkowaną projekcję, ale przypuszczam, że kilka strzałów z pełnowymiarowego atomizera potrafi zagwarantować świetną wyczuwalność.
Krótko mówiąc: piękne!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Soir Montale Dark Aoud Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Prada Prada Amber Pour Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent M7 Tom Ford Tuscan Leather Prada Infusion d`Homme Viktor&Rolf Spicebomb Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Intense Dolce&Gabbana Velvet Tender Oud Christian Dior Dior Homme Intense Reminiscence Oud Jesus Del Pozo Arabian Nights S.T. Dupont Dupont Oud et Santal Tom Ford Noir Extreme Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him Rochas Lui Rochas