Marki » C » aromatyczne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ziołowy
La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. La Collection Couturier Parfumeur Granville został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są cytryna, rozmaryn i tymianek; nutami serca są sosna i janowiec barwierski; nutami bazy są pieprz, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Cytryna Rozmaryn Tymianek

Sosna Janowiec barwierski

Pieprz Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Granville by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Granville Recenzje Perfum

hasi
hasi

Miło mi napisać pierwszą recenzję tego świetnego zapachu. Naprawdę klasa wśród zieleniaków.
Początek jest koloński, nie podoba mi się, na szczęście po chwili Granville staje się drzewno-aromatyczno-zielony; fajnie czuć zioła i sosnę z dodatkiem cytryny. Zapach jest bardzo naturalny, to nie są klimaty odświeżaczy do wc czy tanich wód z kiosku. Świetna propozycja na wiosnę lub lato- dodaje energii, orzeźwia.
Trochę mi przypomina Bois Blonds Atelier Cologne- wyczuwam podobny klimat.
Flakon bardzo ładny, atomizer daje psiki idealne, trwałość świetna, projekcja delikatna.
Bardzo polecam, i dla pań i panów (choć pewnie dla niektórych pań może być ciut zbyt męski).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Oriflame Free Attitude Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man Parfums DelRae Eau Illuminee Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Acca Kappa White Moss Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Parfums Berdoues Lavandula Vera CB I Hate Perfume Lavender Tea D.S. & Durga Burning Barbershop Melvita Wild Lavender Yves Rocher Samarkande