Marki » C » aromatyczne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

ziołowy
La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. La Collection Couturier Parfumeur Granville został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są cytryna, rozmaryn i tymianek; nutami serca są sosna i janowiec barwierski; nutami bazy są pieprz, drzewo sandałowe i nuty drzewne.

Cytryna Rozmaryn Tymianek

Sosna Janowiec barwierski

Pieprz Drzewo sandałowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Granville by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Granville Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Genialna rześkość wody kolońskiej. Piękne ujęcie cytryny. Tak krystaliczna, przejrzysta! Niczym nie skażona świeżość. W tym momencie dałabym się za niego pokroić. Już mam wizję upalnych wakacji i możliwości zabrania jednej buteleczki zapachu na dwoje.
Ale potem zapach zaczyna jakby bąblować, musować. Pojawiają się zielone , gniecione listki.
Następnie wyczułam jakby cedr, a może świerk. Szyszki krojone na pół, sok wycieka. A szkoda, było bosko cytrynowo. Wszystko się następnie wysładza i oprósza puderkiem. Ale delikatnie.
Dość trwały. A po kilku godzinach znowu znajduję na skórze cień ulubionej cytrynki.

hasi
hasi

Miło mi napisać pierwszą recenzję tego świetnego zapachu. Naprawdę klasa wśród zieleniaków.
Początek jest koloński, nie podoba mi się, na szczęście po chwili Granville staje się drzewno-aromatyczno-zielony; fajnie czuć zioła i sosnę z dodatkiem cytryny. Zapach jest bardzo naturalny, to nie są klimaty odświeżaczy do wc czy tanich wód z kiosku. Świetna propozycja na wiosnę lub lato- dodaje energii, orzeźwia.
Trochę mi przypomina Bois Blonds Atelier Cologne- wyczuwam podobny klimat.
Flakon bardzo ładny, atomizer daje psiki idealne, trwałość świetna, projekcja delikatna.
Bardzo polecam, i dla pań i panów (choć pewnie dla niektórych pań może być ciut zbyt męski).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Granville marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Liz Claiborne Bora Bora for Men Rodier Rodier pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 The Healing Garden Perfect Calm Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Vetyver & Bergamot Roger & Gallet Lavande Royale Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Adidas Adidas Team Force Demeter Fragrance Black Russian L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Florascent Aqua Aromatica Lavande