Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale marki Christian Dior to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, neroli i piżmo.

Cytrusy Neroli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Recenzje Perfum

kjgeneral
kjgeneral

Właściwie tak bardzo przypomina mi Dior Homme Sport, że nie widzę różnicy...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Extreme Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Annick Goutal Eau du Sud Avon Full Speed Air-Val International Bob Esponja Comme des Garcons Energy C Lemon Aveda Chakra 5 Creativity Caudalie Fleur de Vigne Kenzo Power Cologne Linari Vista Sul Mare Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu