Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior dla kobiet

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior dla kobiet

L'or J'adore The Absolute Perfume marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. L'or J'adore The Absolute Perfume został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są groszek pachnący i piwonia; nutami serca są fiołek, magnolia champaka i magnolia; nutą bazy jest piżmo.

Groszek pachnący Piwonia

Fiołek Magnolia champaka Magnolia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'or J'adore The Absolute Perfume by Christian Dior.

L'or J'adore The Absolute Perfume Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'or J'adore The Absolute Perfume marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'or J'adore The Absolute Perfume marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Rance 1795 Eugenie Guerlain Insolence Shimmering Edition Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Steffen Schraut Steffen Schraut Mary Kay Exotic Passionfruit L`Occitane en Provence Peach Blossom Mistral Lychee Rose Cacharel Amor Amor Delight Arno Sorel Sensuelle Popy Moreni Popy Moreni de Fete Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete