Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet

Mam: 11 Miałem: 10 Chcę: 11 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. L`Elixir Hypnotic Poison został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, anyż gwiazdkowaty, jaśmin i wanilia.

Lukrecja Anyż gwiazdkowaty Jaśmin Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Hypnotic Poison Extrait de Parfum
Hypnotic Poison Eau Secrete

L`Elixir Hypnotic Poison Recenzje Perfum

Próbowałam, ale niestety nie pokochamy się – wszystko w nim jest na mnie sztuczne – migdały, kokos, wanilia – chemiczne, ostre i mdlące. Trwałość na szczęście mizerna. Mam wrażenie, że woda toaletowa jest dużo trwalsza.

adixa
adixa

Witam zgadzam się z ta wypoeidzią , atomizer jest porażką , dzięki temu straciłam prawie połowe flakonika. Ogólnie zapach cięzki , ale tylko takie zapachy trzymają się na mojej skórze .

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Hynotic Poison Elixir jest moim numerem jeden!
Jest to moj zapach rozpoznawczy i wielki faworyt!
Elixir MidnightPoison mnie odrzucil, Pure Poison Elixir mnie rozkochal w sobie, ale Hypnotic Poison Elixir doprowadzil mnie faktycznie do stanu hipnozy i zaczarowal mnie na zawsze.
Jest to zpach dosc ciezki, wieczorowy, slodki, lukrecja, anyz i wanilia sa polaczone po mistrzowsku, jak najwspanialszej jakosci danie w najbardziej ekskluzywnym lokalu
HP Elixir to arcydzielo, zapach tak inny niz jakiekolwiek testowane przeze mnie perfumy.
Zwraca uwage otoczenia, zawsze dostaje komplemety i pytania czym tak pieknie pachne.
HP Elixir podchodzi pod kategorie waniliowo orientalna; nie dusi, nie dlawi, ale potrafi zatkac (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) swoja obecnoscia
BOSKI! Gdy go uzywam - rozplywam sie zupelnie i czuje nieopisana rozkosz tej slodyczy!
Zdecydowanie polecam!
Jedynym minusem jest cena - jest bardzo drogi, ale wart swoeje ceny!!!
Poza tym - atomizer jest nieporozumieniem poniewaz przecieka w torebce.
Ja go wyrzucilam i uzywam tylko dolaczonej nakretki, a perfumy nanosze opuszkiem palca.

L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior 4.31 out of 5 based on 19 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Innocent Sisley Soir de Lune Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Midnight Poison Laura Biagiotti Roma Jean Paul Gaultier Classique Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Sarah Jessica Parker Covet Burberry Burberry Brit Red Lancome Tresor Guerlain Shalimar Hugo Boss Deep Red Avon Tomorrow Lancome Miracle Christian Dior Dior Addict La Perla Dark Extacy