Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet

Mam: 11 Miałem: 11 Chcę: 11 Ukochany zapach: 1

lekko korzenny
L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. L`Elixir Hypnotic Poison został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak lukrecja, anyż gwiazdkowaty, jaśmin i wanilia.

Lukrecja Anyż gwiazdkowaty Jaśmin Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Hypnotic Poison Extrait de Parfum
Hypnotic Poison Eau Secrete

L`Elixir Hypnotic Poison Recenzje Perfum

Próbowałam, ale niestety nie pokochamy się – wszystko w nim jest na mnie sztuczne – migdały, kokos, wanilia – chemiczne, ostre i mdlące. Trwałość na szczęście mizerna. Mam wrażenie, że woda toaletowa jest dużo trwalsza.

adixa
adixa

Witam zgadzam się z ta wypoeidzią , atomizer jest porażką , dzięki temu straciłam prawie połowe flakonika. Ogólnie zapach cięzki , ale tylko takie zapachy trzymają się na mojej skórze .

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Hynotic Poison Elixir jest moim numerem jeden!
Jest to moj zapach rozpoznawczy i wielki faworyt!
Elixir MidnightPoison mnie odrzucil, Pure Poison Elixir mnie rozkochal w sobie, ale Hypnotic Poison Elixir doprowadzil mnie faktycznie do stanu hipnozy i zaczarowal mnie na zawsze.
Jest to zpach dosc ciezki, wieczorowy, slodki, lukrecja, anyz i wanilia sa polaczone po mistrzowsku, jak najwspanialszej jakosci danie w najbardziej ekskluzywnym lokalu
HP Elixir to arcydzielo, zapach tak inny niz jakiekolwiek testowane przeze mnie perfumy.
Zwraca uwage otoczenia, zawsze dostaje komplemety i pytania czym tak pieknie pachne.
HP Elixir podchodzi pod kategorie waniliowo orientalna; nie dusi, nie dlawi, ale potrafi zatkac (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) swoja obecnoscia
BOSKI! Gdy go uzywam - rozplywam sie zupelnie i czuje nieopisana rozkosz tej slodyczy!
Zdecydowanie polecam!
Jedynym minusem jest cena - jest bardzo drogi, ale wart swoeje ceny!!!
Poza tym - atomizer jest nieporozumieniem poniewaz przecieka w torebce.
Ja go wyrzucilam i uzywam tylko dolaczonej nakretki, a perfumy nanosze opuszkiem palca.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Elixir Hypnotic Poison marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Thierry Mugler Innocent Sisley Soir de Lune Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Laura Biagiotti Roma Jean Paul Gaultier Classique Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Sarah Jessica Parker Covet Burberry Burberry Brit Red Lancome Tresor Guerlain Shalimar Hugo Boss Deep Red Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Avon Tomorrow Lancome Miracle La Perla Dark Extacy