Marki » C » aromatyczno - zielone « Grupy

Jules Christian Dior dla mężczyzn

Jules Christian Dior dla mężczyzn

ziołowy
Jules Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Jules Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Jules Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Jules marki Christian Dior to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Jules został wydany w 1980 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Martel. Nutami głowy są dzięgiel, kminek, lawenda i bergamotka; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), drzewo sandałowe, bazylia, jaśmin, cedr i róża; nutami bazy są skóra, jodła, fasolka tonka, piżmo, mech dębowy i ambra.

Dzięgiel Kminek Lawenda Bergamotka

Cyklamen Goździk (roślina) Drzewo sandałowe Bazylia Jaśmin Cedr Róża

Skóra Jodła Fasolka tonka Piżmo Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jules by Christian Dior.

Davidoff

Jules Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Jules, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Jules, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jules marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jules marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Bruno Banani Bruno Banani Man Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Guy Laroche Horizon Nasomatto Hindu Grass Elizabeth Arden Green Tea Intense Sisley Sisley Eau de 1 Nina Ricci Signoricci DSH Perfumes Celadon : A Velvet Green Demeter Fragrance Bamboo Thymes Olive Leaf Jacques Bogart Eau Fresh