Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore Le Jasmin marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore Le Jasmin został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, magnolia, mandarynka, bluszcz, orchidea, róża, fiołek, Śliwka, cedr i nuty drzewne.

Jaśmin Magnolia Mandarynka Bluszcz Orchidea Róża Fiołek Śliwka Cedr Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

Eros Pour Femme

J`adore Le Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Le Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Le Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Le Jasmin marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Le Jasmin marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Spring in Paris Avon Treselle Oriflame Freya Badgley Mischka Fleurs de Nuit Marks and Spencer Infusion Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Aftelier Lumiere Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum April Aromatics Lindenblossom Carolina Herrera 212 Ice TerraNova Gardenia Kesling Miss Be Bop