Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore Le Jasmin marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore Le Jasmin został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

Eros Pour Femme

J`adore Le Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Le Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Le Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Le Jasmin marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Le Jasmin marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Memo Sundance Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Clinique Clinique Happy Summer Spray Mistral Verbena Flower Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Krigler Chateau Krigler DSH Perfumes The Afternoon Monsoon Elation Fragonard Premier Peche Montale So Flowers Tammie Garr Royalty Melvita Floral Water Orange Blossom