Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore Le Jasmin marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore Le Jasmin został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

Eros Pour Femme

J`adore Le Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Le Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Le Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Le Jasmin marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Le Jasmin marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Love Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Victorio & Lucchino Hechizo The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Il Profvmo Vent de Jasmin Aveda Desert Pure-Fume Dune Primrose Les Parfums de Rosine La Rose Legere Tsi-La Organic Fleur Sauvage Yosh Winter Rose Acorelle R de Rose Roger Vivier La Rose Project D by Dannii and Tabitha Project D