Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet

J`adore Le Jasmin Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore Le Jasmin marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore Le Jasmin został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin.

Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Le Jasmin by Christian Dior.

Eros Pour Femme

J`adore Le Jasmin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Le Jasmin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Le Jasmin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Le Jasmin marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Le Jasmin marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Serge Lutens Douce Amere Christian Dior Forever and Ever Dior Jardin de France Lilas Jardin de France Rose Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Payot Pavlova Stephanie de Saint-Aignan Le Pot Aux Roses Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Adolfo Dominguez Noche de Rosas Chantecaille Petalia Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition