Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior dla kobiet

J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore L`eau Cologne Florale Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore L`eau Cologne Florale marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore L`eau Cologne Florale został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, cytryna amalfi, bergamotka, magnolia, neroli i ylang-ylang.

Cytrusy Cytryna Amalfi Bergamotka Magnolia Neroli Ylang-ylang

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior.

J`adore L`eau Cologne Florale Recenzje Perfum

J`adore L`eau Cologne Florale by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore L`eau Cologne Florale marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore L`eau Cologne Florale marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo Halloween Zara Nude Bouquet Givenchy Un Air d'Escapade Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior Midnight Poison Burberry My Burberry Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Victoria`s Secret Incredible M∙A∙C MAC Creations Hue: Naked Honey Chanel Coco Noir Extrait Bath and Body Works Sensual Amber Kenzo 5:40 PM in Madagascar NafNaf NafNaf Too... Tommy Hilfiger True Star Yves Rocher Miel d`Oranger Hanae Mori Magical Moon Thierry Mugler Angel Aqua Chic Anna Sui Night of Fancy