Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`adore Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet

J`adore Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 3

J`adore Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`adore Eau de Toilette został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, Śliwka, mandarynka, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są fiołek, orchidea, jaśmin, konwalia, róża i magnolia; nutami bazy są Śliwka, piżmo i wanilia.

Gałka muszkatołowa Śliwka Mandarynka Neroli Bergamotka Cytryna

Fiołek Orchidea Jaśmin Konwalia Róża Magnolia

Śliwka Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Eau de Toilette by Christian Dior.

Spotlight

J`adore Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Summer Flirt Lancome Tresor Sparkling Avon Pur Blanca Blush Kenzo 7:15 AM in Bali Benetton Energy Woman Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Esteban Folie de Figue Pierre Balmain Eau d'Ivoire LR Agent XX Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes Avon Secret Fantasy