Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`adore Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet

J`adore Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów

J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`adore Eau de Toilette został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka i neroli; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, tuberoza i róża; nutami bazy są nuty drzewne i wanilia.

Cytrusy Mandarynka Neroli

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Tuberoza Róża

Nuty drzewne Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore Eau de Toilette by Christian Dior.

Vanitas

J`adore Eau de Toilette Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Idealny zapach na lato, do pracy, na kawę z przyjaciółką i na randkę. Lekki, nieprzytłaczający, bardzo kobiecy. Białe kwiaty w połączeniu z cytrusami dają świeży a zarazem słodki zapach. Bardzo podobny do pierwotnej wersji, ja nie widzę dużej różnicy. EDT jest bardziej świetlista, taka musująca. Zapach przyjemny w odbiorze, miły dla nosa ale bez fajerwerków. Jak dla mnie jednak za mało intrygujący bym bardzo chciała mieć flakon na toaletce choć przyznam, że jest uroczy.

mamigora
mamigora

Czyżbym lubiła!? Przetestowałam na skórze i ta wersja uwielbienia wprawiła mnie w lekkie osłupienie. Osłupienie było pozytywne. Oryginału nie toleruję, ale ta woda jest naprawdę krystaliczna, przefiltrowana i nasycona CO2. Kwiaty z cytrusami jakby wyżęte, zostały z nich zgrabne szkieleciki, kruche i subtelne. J'adore pachnie jak powietrze po burzy, pozbawione zanieczyszczeń i orzeźwiające. Mam wrażenie, że ta odsłona to samo sedno J'adore, jego pierwotny szkic, powrót do źródeł. Skromniejsze, mniej uroczyste, bardziej (jak dla mnie) wiarygodne i naturalne.

perfumeholic88
perfumeholic88

Powiem szczerze, że sławne J´adore ( w wersji EDT) nie wbudza mojego szaleńczego bicia serca. Jest to zapach ładny i nie można temu zaprzeczyć, z pewnością spodoba się wielu, nie ma w sobie nic odrzucającego i zaryzykowałabym nawet kupując go komuś na prezent.
Ja lubię zapachy z ´´pazurem´´, mające coś co je wyróżnia i dzięki temu nie dają o sobie zapomnieć,a tu MOIM ZDANIEM tego zabrakło. Na wstepie czuć mandarynkę, którą po kilku minutach zastepuje jaśmin w wersji soft,bo nie jest bardzo intensywny, nie ´´daje po nosie´´, nie powoduje bólu głowy i do tego jaśminu dołacza się nieśmiały kwiat pomarańczy i tuberoza, choć cały czas są jakby z tyłu. Niczego więcej mój nos nie wychwytuje.
J´adore EDT kojarzy mi się z kobietą wybierającą się na elegancką kolację lub bankiet, gdzie założenie małej czarnej lub podobnej kreacji jest w dobrym tonie. Jednak to nie Gala Oscarów i można sobie darować długie suknie. Do tego kolczyki z prawdziwych kryształków, czerwona szminka i jest gotowa do wyjścia. W drzwiach czeka na nią ukochany mężczyzna...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore Eau de Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior (new) Christian Dior J`adore Marc Jacobs Daisy Tom Ford Violet Blonde Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Estée Lauder Youth-Dew Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014) Katy Perry Purr Chanel Chance Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau Delice Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Molinard Nirmala Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Giorgio Armani Si Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Elie Saab Le Parfum Chanel Chance Eau Tendre Gucci Gucci No 3