Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`adore Christian Dior dla kobiet

Mam: 88 Miałem: 156 Chcę: 60 Ukochany zapach: 3

wodny
J`adore Christian Dior dla kobiet Filmy
J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`adore Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`adore marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`adore został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są magnolia, melon, brzoskwinia, gruszka, bergamotka i mandarynka; nutami serca są tuberoza, Śliwka, fiołek, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są piżmo, wanilia, cedr i jeżyna. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Best National Advertising Campaign / TV 2007.

Magnolia Melon Brzoskwinia Gruszka Bergamotka Mandarynka

Tuberoza Śliwka Fiołek Orchidea Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Piżmo Wanilia Cedr Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`adore by Christian Dior.

Versace
Vanitas
Zara Rose
Central Park South
In Love

J`adore Recenzje Perfum

jagodaaaxddd
jagodaaaxddd

Pierwszy "psik" i już wiem, że to perfumy nie dla mnie. Chociaż rozumiem osoby, którym te perfumy się podobają. Pasują mi one do kobiety eleganckiej, 40+, pracującej w jakiejś wielkiej korporacji na wysokim stanowisku. Mój facet stwierdził "moja mama ma podobne" od tamtej pory unikam ich jak ognia, 30ml wymęczyłam jaki odświeżacz do szafy.

nellysa
nellysa

Tego zapachu nie warto rozkładać na czynniki pierwsze. Co jest w nim wyczuwalne najbardziej? Nie mam pojęcia. Ten zapach kupuję w całości. Jest niesamowicie elegancki, harmonijny, kobiecy, dostojny, zwiewny...Po prostu wspaniały. Wszelkie słowa nie oddadzą jego rasowości i klasy.
Piękny.

Chapoau bas.

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Nazwałabym ten zapach "płynnym złotem". Jest szlachetny, kwiatowy, iskrzący się milionem drobinek. Wyczuwam tu dużo białych kwiatów, słodkie owoce, nuty drzewne. Początkowa woń białych kwiatów przeradza się w apteczne owoce. Później jest coraz ładniej, coraz bardziej zmysłowo i nieco mydlano.

Zapach jest jednym z tych klasyków, które ucieszą jako prezent chyba każdego. Chociaż moja mama i siostra mają zupełnie odmienne gusta ode mnie, im również J'Adore przypadł do gustu. Przez wiele lat stosowałam zamiennik, który pachniał identycznie i nawet nie wiedziałam, że opiera się na J'Adore Diora.

Jest po prostu cudowny, uwielbiam pachnieć nim i w dzień i wieczorem, zimową porą i latem. Ubóstwiam!

tofik1984
tofik1984

Bardzo udany zapach.
Przyjemny, nowoczesny, pachnie świeżo i słodko zarazem. Nie ma w sobie nic brzydkiego, nic ostrego i kwaśnego. Każdemu się spodoba, idealny do pracy i idealny jako prezent.
Nuty zapachowe idealnie mięszają się ze sobą, trudno jest wyodrębnić konkretne składniki. Oprócz tego że wszystko tak pięknie się układa na skórze to jeszcze dochodzi idealnie kremowa konsystencja.
Ja zaznaczam że lubię bo jak dla mnie to brakuje tu czegoś intrygującego aby go pokochać:)

Annoida
Annoida

Ok, odłóżmy na bok argumenty o wszechobecności tego zapachu. Ja nań nie narzekam. Możemy odrzucić też wielkie oczekiwania, które są zrozumiałe w przypadku tej marki. Tak, przy pierwszych próbach kontaktu uderzyły mnie wspomniane wyżej właściwości i trochę się obraziłam; ale teraz obiektywnie mogę stwierdzić sama przed sobą - zapach ten jest uosobieniem subtelnej elegancji, jest nienachalny, tworzy wokół człowieka aurę przyciągającego szyku, który same musimy dopełnić osobowością. To nie jest zły zapach. To zapach-pewniak w pozytywnym sensie, bo można go założyć moim zdaniem zawsze i wszędzie i w prawie każdym wieku. Nie ma się co obrażać na J'adore. Owszem, wielkich olśnień i zachwytów nie ma, ale jest wartościowa harmonia. Potrafię tylko spróbować oddać charakter tego zapachu, bo szczerze mówiąc nuty wymykają się mej kompleksowej ocenie. Wiem tylko, że nie warto chyba zbytnio skupiać się na początkowej fazie, ale docenić naprawdę długie piękno późniejszego etapu tego ultrakobiecego zapachu.

A_november
A_november

Jedne z moich pierwszych "prawdziwych" perfum. Miałam napisać "wysokopołkowych" ale po pewnym czasie spędzonym tu na forum wiem ze wysokie półki są o wiele wyżej, w zasadzie w innym zupełnie sklepie :)
No niby ładny... kwiatki, owoce, komplementy od otoczenia...A jednak - nie. Może za dużo tych kwiatów? Chociaż podane są dobrze, bo nie czuję ani czystej konwalii, ani czystego jaśminu, ani orchidei, wszystko jest dobrze zmieszane i tworzy niby uroczą całość, ale.. może właśnie zbyt urocze? Zbyt podobające się wszystkim?
Kiedy je dostałamdobrych kilka lat temu nie znałam tylu perfum co teraz, o niszy nie miałam bladego pojęcia, a mimo to coś nie zaiskrzyło...Nie zawładnęły mną wówczas na tyle na ile np. Amorek Cacharela
Dziś nie potrafię ich nosić, są w mojej opinii zbyt popularne i zbyt rozpoznawalne. Niemniej jednak doceniam ich zapach, po prostu nie jest stworzony dla mnie :)

fortissimo1603
fortissimo1603

Początek dla mnie wcale nie jest owocowy, jest mega kwiatowy a owoce są tylko tłem dla kwitnących kwiatów, których nie potrafię zidentyfikować. Przypomina mi nieco konwalię ale przeobraża się ona co chwila w jakieś inne gatunki kwiatów, jakby nie mogła się zdecydować kim chciała by być. Zapach jest całkiem uroczy i kobiecy ale to nie jest Dior, którego bym pożądała, nie czuję tu nic luksusowego za co mogłabym wydać tyle pieniędzy. Jestem nawet zła, że Dior lansuje taki przeciętny zapach oczekując wydania na niego kupę kasy.
Parametry użytkowe raczej przeciętne, ja się nie zachwycam, ale widzę to coś co ma w sobie a co sprawia, że się podoba. Jednak nie polubiłam tego czegoś bo przecież nie wszystko da się lubić.

cirilla
cirilla

A miało być tak pięknie...
Zafascynowana Miss od Diora sięgnęłam zdecydowanie po J'adore. Nuty zapachowe super: śliwka, orchidea, gruszka, jaśmin. Pomyślałam, że to będzie kolejny zapach dla którego stracę głowę. Niestety...
Ja nie wyczuwam opisywanych wyżej nut. Czuć jest tu mocny jaśmin (ale nie tak jak u np. Aliena), tylko taki sztuczny, do tego mocna porcja konwalii i róży.

Wypada to mdło i jakoś tak kwaśnie. Zachodziłam w głowę skąd ja znam ten zapach. Mój facet odparł: "to jakiś odświeżacz powietrza?? chyba żartujesz, że to Dior"...

I rzeczywiście. Takie polne kwiatki, niestety nie mają w sobie nic uwodzicielskiego. Szkoda, ale jak widać w renomowanej firmie też mogą znaleźć się słabsze zapachy.

Śmierdziuszek okropny... piękna Charlize i flakonik tylko ratują ten zapach, ale to za mało. :(

kadanka
kadanka

czy ten zapach nie przeszedl jakiejs duzej reformulacji? pytam, bo kilka lat temu pachniał przede wszystkim bialymi kwiatami. dzis przetesowalam go w perfumerii i czułam prawie wyłącznie owoce. potężna grucha, melon i zero kwiatów.
edit: pare miesiecy pozniej, po paru testach globalnych stwierdzam, ze zapach raczej mi sie podoba:) zachwycac sie moge roznymi ciezkimi, cieplymi woniami, ale jesli chodzi o perfumy do biura, to poki co J'Adore swietnie mi sie nosi. Są owocowo-kwiatowe i lekkie. Nie mają nut metalicznych, nie mają nut pudrowych. Jesli chodzi o won lakieru do wlosow to ciezko mi sie wypowiadac bo laikeru nie uzywam i nie wąchalam od jakichs 20 lat;) faktycznie mam skojarzenia z jakąś wonią drogeryjną (szampony? mydla?) ale zupełnie mi nie przeszkadza. czuję melona (ale nie takiego dosadnego jak w Cool Water czy Sunflowers), gruszkę i jakies biale kwiaty - czyli wszystko zostało gruntownie wymieszane. I całośc jest taka lekka, zwiewna, świetlista, ale nie cukierkowa.
J'Adore jest dobre gdy chcemy czyms pachniec ale nie przeszkadzac otoczeniu. Są kobiece - bardzo lekkie, owocowo-kwiatowe, komfortowe w noszeniu. Rozumiem ich ogromną popularność. W dobie panowania mocarzy typu LVEB czy Si, J'Adore jest dla mnie zapachową ulgą.

J'Osephine
J'Osephine

Moda i era tego zapachu przemija,bo kiedyś był bardzo popularny i pożądany a teraz widzę i czuję go coraz mniej. Ale to dobrze,trzeba czasem odpocząć.
Jadore nigdy nie był moim faworytem i nie rozumiałam fenomenu troszkę mdławych owoców i kwiatków.Gdyby teraz go wypuścić na rynek jako nowość,byłby klapą i troszkę nudą. W J'adore nie ma ponadczasowości i reaktywacja wymarłych aktorek do reklamy tego produktu nie zachęci do zakupy zapachu w gruncie rzeczy niezbyt wybitnego.Są perfumy które istnieją od dziesięcioleci a nie trzeba ich nikomu przypominać poprzez ożywienie MM czy Grace Kelly.
Według mnie strata kasy,warto psiknąć sie dla testu i przejść na inna półeczkę gdzie czekają bogatsze cuda z biedniejszym PR.

Beata Maria
Beata Maria

Nie lubię, nie chcę mieć i nie mam. Owszem, podoba mi się flakon i to wszystko, bo nawet za "twarzą" tego zapachu nie przepadam . Oczywiście rozumiem wielbicielki, bo każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania i znalezienia zapachu który go urzeka, choćby na chwilę.Mnie niestety nigdy nie urzekł i trwa to do dzisiaj. Jednak mam na pieńku z Diorem :-).
Mimo iż w zasadzie lubię owoce, bardzo lubię tuberoazę i inne poszczególne składniki, jednak tu, w całości to nie dla mnie.

grudzienszal
grudzienszal

Co ten zapach ze mną wyprawia!!! Róża damasceńska i pudrowy irys w niezwykle hipnotyzujący sposób otacza ciało zmysłowym woalem.Po pewnym czasie uwalnia się kremowe piżmo i wtedy już cała jestem Jego.Za chwilę chowa się za róg koszuli aby za jakiś czas połechtać mój nos nieśmiałym jasminem i na nowo pudrowo się rozpłynąć.To jest jak gra wstępna,która trwa i trwa...

Masza
Masza

J'adore to zapach niezwykły. Kształt wyłaniający się zza mgły. Kropla rosy na wierzchu buteleczki. Ciepły i przejmujący, ale jest w nim trochę chłodnego przejęcia, zimnego dreszczu przed tym co się zza tej mgły wyłoni. Albo, kto...Rosa na zielonych liściach po deszczu w cichych górach, trochę słońca, potem wszystko się na nowo wygrzewa w jego promieniach i pachnie ciepłą, nagrzaną słońcem skórą i okolicznymi kwiatami, ziemią. i cisza, cisza, cisza... i tylko ten zapach, w punkcie kulminacyjnym jak akord fortepianu, jak zachód słońca, niebywały, ciepły, tajemniczy. Zadaje pytanie, a potem na nie odpowiada. Wspaniały.

xenia012
xenia012

Perfumy te dostałam w prezencie kilka lat temu.
Pamiętam z jakim podekscytowaniem je otwierałam aby powąchać-toż to kultowy Dior ! Tak wiele o nim słyszałam a dla mnie były to wtedy perfumy zbyt drogie aby się nimi bliżej interesować.
Byłam bardzo zaskoczona ,że to po prostu ładny kwiatowy zapach,bez fajerwerków,bez ochów i achów.
Wiele takich na rynku.No ale cóż,piękna buteleczka sygnowana wielkim nazwiskiem w tej branży i mamy HIT ! Często niestety tak bywa.
Sam zapach jak pisałam jest ładny,kwiatowy z dominującą konwalią,pod koniec pobrzmiewa nieśmiało nutka wanilii ale ciągle jest kwiatowo,a że kwiatowo to kobieco.
Czasem te białe kwiaty potrafią zmęczyć i mimo że do dziś posiadam 20 ml perfumetkę to bardzo rzadko jej używam ale jak wiele innych kobiet cieszę się że je mam-toż to kultowy Dior!

EJo
EJo

Nie wiem prawdę mówiąc, skąd te nagrody ;) Osobiście nie mogę unieść gruszkowo - melonowego otwarcia, lakierowego, sztucznego do bólu. Melon w zapachach mnie nieodmiennie odstręcza, w J'adore jest wyjątkowo obfity, w połączeniu z kwiatami nut środkowych daje miks, który przyprawia mnie o ból zębów ;)) Na mojej skórze właściwie NIC godnego uwagi nie wydostaje się poza tę straszliwą, owocową mieszankę - jeśli już to podgniła, przywiędła tuberoza i takiż sam jaśmin. W zapachu brak przestrzeni, nie ma miejsca na oddech, jest oblepiający, nijaki, parno-duszny. Prawdę mówiąc nigdy do nut bazy nie dotarłam - pośpiesznie zmywając z siebie to "arcydzieło" ;)

Ale przecież - co kto lubi.

newelka
newelka

Budzi we mnie uczucia ambiwalentne.

Z jednej strony - to taka "lepsza wersja mnie instant": daje mi poczucie ogromnego sexappealu przy naprawdę pełnej niewymuszoności. Ot tak, jak za dotknięciem magicznej różczki - włosy nagle jakby robiły się bardziej złote, w oczach pojawia się "ten" błysk... Czuję, że w tym zapachu mogę zdobyć cały świat - bez brutalności, bez przymusu, bez przemocy, jakby tylko na mnie czekał. I może to jest właśnie tak że ten zapach przez to że tak _NA_MNIE_ działa - sprawia że i inni zaczynają mnie w ten sposób odbierać: jeszcze nigdy nie usłyszałam tylu komplementów na temat żadnego zapachu przeze mnie noszonego.

A przecież sam zapach nie jest wcale jakiś wyjątkowy - ot, białe świeże mydełko napakowane płatkami białych kwiatów.

Nie uważam, że zapach ten jest wart aż tak wiele ile liczy sobie za niego Dior - ale z drugiej strony - żaden inny zapach tak na mnie nie działał. Nigdy nie miałam jeszcze takiego poczucia, że to są perfumy - właśnie dla mnie.

Czy jest to dla mnie zapach codzienny - nie, nie chcę aby ten efekt "wow" mi spowszedniał. Zresztą, byłoby to jak odgrywanie jakiejś roli nie przeżywanie własnego życia. Ale wtedy, gdy chcę sobie dodać kopa do działania, podbić interakcje międzyludzkie między mną a moim otoczeniem - to moja "tajna broń".

katibak
katibak

a mi sie podobają, jestem nimi zachwycona,kocham je bo sa wspaniałe.... i już!

Lady Mitsouko
Lady Mitsouko

Ja nie mam nic oryginalnego do dodania - dla mnie J'adore od zawsze to zapach po prostu byle jaki. Jakieś niby kwiatki, trochę podwiędłe i właśnie ten nieszczęsny lakier do włosów :(
Przy tym pachnie podobnie jak sto innych, o wiele tańszych perfum... Po co przepłacać? Nie rozumiem tego.
Zastaniawiam się, czy ten zapach zawsze był taki nędzny, czy to wina reformulacji. Ktoś pamięta J'adore A.D. 1999?

Nadinee3
Nadinee3

A ja tam J'adore bardzo lubię :) tuberozy szczerze mówiąc nie wyczuwam, po prostu dla mnie to kwiatowy klasyczny zapach do pracy, na uczelnię, na kawę z przyjaciółką, ale również aby owionąć nim jakiegoś interesującego pana! I naprawdę jeszcze osobiście nie spotkałam nikogo, komu by się nie podobał ten zapach - a na przykład Lolita Lempicka fioletowe jabłuszko zebrało od moich znajomych kilka negatywnych opinii, więc nie jest to tak, że mam nieszczerych zapachowych komentatorów wokół siebie :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Dostalam 100ml butelke od znajomego.
W pierwszej chwili mnie udusil, nuty glowy ktore czulam nie mialy nic wspolnego z opisanymi powyzej.
Czulam zgnile liscie porzeczki.
Nuta glowy przypominala mi stary lakier do wlosow. Baza - niestety rowniez mnie nie powalila na kolana.
J'adore to po prostu smierdziuch.
Ani kwiatowy, ani owocowy, ani orientalny - dla mnie byle jaki i obojetny. Nijaki, letni, szarak.
Dawlam mu szanse wielokrotnie, bo bardzo chcialam zrozumiec ten zapach, ale nie dalo rady.
J'adore to dla mnie meka, zapach zgnilizny i duchoty.
Nie polecam.
I nie wiem, o co tu tyle krzyku...???? Jego popularnosc mnie zadziwia, polowa kobiet w moim kraju nim pachnie. A ja sadzilam ze perfumy to cos co jest dopelnieniem naszej fizycznej tozsamosci, a nie upodabniaczem do miliona innych kobiet...

gardenia
gardenia

Bardzo przepraszam wszystkich wielbicieli tego pachnidła,ale dla mnie to duszaco-mdlący koszmarek,z wszędobylską,panoszącą się tuberozą,która po prostu śmierdzi zwiędłymi kwiatami,coś trochę się już psującego też tu czuję.Gdzie te smakowite owoce z piramidy zapachowej?Dla mnie mydlanie,monotonnie,płasko,nudnie i niezbyt drogo.Nawet reklama mnie denerwuje:(.Choć pewnie dlatego aż tak drogo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`adore, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`adore, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`adore marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`adore marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Giorgio Armani Armani Code for Women Christian Dior Dolce Vita Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Hypnotic Poison Gucci Gucci Eau de Parfum II Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Givenchy Ange ou Demon Guerlain Shalimar Chanel Chance Eau de Toilette Lancome Hypnose Chanel Coco Mademoiselle Jimmy Choo Jimmy Choo Calvin Klein Eternity Thierry Mugler Angel Guerlain Samsara Eau de Parfum Lancome Tresor In Love Calvin Klein Euphoria