Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior dla kobiet

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior dla kobiet

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore Voile de Parfum marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J`Adore Voile de Parfum został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi róża damasceńska; nutą serca jest toskański irys; nutą bazy jest białe piżmo.

Róża damasceńska

Toskański irys

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior.

Flower by Kenzo
Muse

J`Adore Voile de Parfum Recenzje Perfum

Rozterka
Rozterka

J`adore Voile de Parfum są bezpieczne, ładne , intymne ale nie pozbawione elgancji , liczylam na rożę ale na mojej skórze to głównie deliktny irys na pozmowym podbiciu. O dziwo irys tutaj nie wybrzmiewa na mnie metalicznie tylko lekko pudrowo.

Bardzo kobiecy zapach , ciepły , czysty. Moim zdaniem w pierwszef fazie z klasycznym Jadowe mało ma wspólnego, jednak po dłuższym przebywaniu na skórze wyczuwa się podobieństwo do klasyka.

zuras1985
zuras1985

składników to tam jest z pewnością cała masa, trzy zaś wymienione to są główne akordy

Martielle
Martielle

Voile to zapach... z pewnością wyrafinowany, zmysłowy i intrygujący. To ponadczasowa elegancja, zamknięta w złotym flakonie. To w nim pudrowe nuty irysa łączą się ze słodką różą i piżmem. Składniki pochodzące tylko z wyselekcjonowanych upraw, ręcznie zrywane kwiaty, otulają ciało niczym luksusowy eliksir. To nie chemiczny wytwór, to naturalne perfumy najlepszej jakości - bo jakości Diora - czyli niepowtarzalnej.

Perfumy rozwijają się na skórze bardzo powoli, subtelnie przechodzące nuty nachodzą na siebie, są wyważone i wysublimowane. Jest to bardziej lekka odmiana oryginału, słodsza, świeższa i delikatniejsza. Nie ma jednak wątpliwości, że jest to J'adore. Każdy, kto zna i uwielbia jego tradycyjną wersję, nie będzie Voile zawiedziony.
J'adore Voile de Parfum to mgła perfum, czyli ani nie woda perfumowana, ani nie toaletowa. Coś pomiędzy. Ma za zadanie być jak "woalka okrywająca ciało".

Twórca zapachu (nie ma tutaj zaskoczenia), to François Demachy (ten sam co poprzednich edycji: J'adore L'absolu, J'adore L'or, J'adore L'eau Cologne Florale).

Trwałość oczywiście jest olbrzymia, jeszcze na drugi dzień moje włosy przypominają mi o Voile.

Mademoiselle
Mademoiselle

Minimalistyczne podejście do J'adore było strzałem w dziesiątkę, po co pchać do flakonu całą masę składników, skoro można skomponować coś naprawdę ładnego używając tylko trzech ?

Perfumy nie ewaluują, nie są czymś nowym i nie zapiszą się na kartach historii perfumiarstwa, ale nie można im odmówić uroku.
J'adore Voile de Perfum pachną cały czas tak samo. Na sam przód wysuwa się irys, a zaraz za nim róża i piżmo.
Kropla tych perfum przenosi nas do wypielęgnowanego ogrodu, gdzie rabaty pokryte są irysami, krzewy świeżo zakwitłymi różami, a w oddali tli się aromat białego piżma.
Jak sama nazwa wskazuje, najnowszy j'adore jest nieśmiały, delikatny, miękki i zwiewny niczym woal.
Zapach trzyma się blisko skóry, nie ma ogonu, nie wodzi za nos - to wszystko nadaje mu nieco intymny charakter.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Voile de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Voile de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Voile de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Voile de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Hermes Le Jardin de Monsieur Li Guerlain Idylle Eau de toilette Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Allure eau de parfum Tom Ford Velvet Orchid Bottega Veneta Knot Bvlgari Jasmin Noir Bvlgari Bvlgari Pour Femme Versace Versace Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her L'Absolu Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Clinique Aromatics in White L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Lancome Poeme Lolita Lempicka Lolita Lempicka Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Burberry My Burberry Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire