Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior dla kobiet

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

J`Adore Summer Fragrance marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Adore Summer Fragrance został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są magnolia champaka i mandarynka; nutami serca są orchidea, jaśmin, konwalia i fiołek; nutami bazy są Śliwka, nuty drzewne i jeżyna.

Magnolia champaka Mandarynka

Orchidea Jaśmin Konwalia Fiołek

Śliwka Nuty drzewne Jeżyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior.

J`Adore Summer Fragrance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Summer Fragrance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Summer Fragrance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Summer Fragrance marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Summer Fragrance marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Fantasia Fendi Naomi Campbell Eternal Beauty Lalique Amethyst Donna Karan DKNY Be Delicious Red Art Avon Urban Flowers Roma Estée Lauder Brasil Dream Parfums Privilege Privilege Marc Jacobs Lola Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Leslie Blogdett Perfume Diaries Golden Light Tiens Dolly Kiss Bath and Body Works Secret Wonderland