Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore L`Or marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. J`Adore L`Or został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są jaśmin i róża; nutami serca są fasolka tonka i wanilia; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula i ambra.

Jaśmin Róża

Fasolka tonka Wanilia

Francuskie labdanum Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore L`Or by Christian Dior.

J`Adore L`Or Recenzje Perfum

liczi
liczi

Najbardziej trwały zapach jaki miałam przyjemność nosić. Na skórze czuć nawet po prysznicu. Raz spryskany wewnętrzny kożuszek kurtki zimowej pachniał pół sezonu, do prania. Perfumy są bardzo wydajne. Flakon luksusowy. Zapach bardzo elegancki, na wielkie wyjścia. Polecam wszystkim fankom wanilii i białych kwaitów.

Beata Maria
Beata Maria

Hmmmmm.... niestety,prawie ikona zapachów a ja niestety nawet nie tylko nie chcę go mieć, ale nawet nie chce mi się go wąchać. de facto nie wiem co jest z tą kompozycją albo co w niej jest, lub jak została złożona- dość, że nie chce pachnieć tym "dżadorem". Trudno, mimo dosyć ciekawego składu, pięknego flakonika i wielkiej marki(nie lubię :-( ) - to nawet za prezent- dziękuję.

marialisa
marialisa

Mam do Jadore L'Or wielką osobistą pretensję - z jakiej racji ten przepiękny potencjalnie aromat został surowo potraktowany końską dawką wanilii. Mogł być wielkim dziełem sztuki perfumiarskiej w dawnym stylu - klasyczny tzw. francuzki akord róży i jaśminu, uduchowiony przez labdanum oraz podgrzany i lekko dosłodzony bobami tonka, paczula jako kotrapunkt; ale cała ta piekna w swej prostocie i minimalizmie kompozycja aż trzeszczy pod ładunkiem 16 ton waniliny. Wydaje mi się, że we współczesnej sztuce perfumiarskiej wanilina stała się bezpiecznym wytrychem oraz dopełniaczem do wszystkiego. Perfumiarze nie znają umiaru - tam gdzie można dodac 3 gramy słodyczy, wolą na "wszelki wypadek" dać 3 litry. Aż dziw, że do końca lat 90-tych udwało się z zyskiem sprzedawać zupełnie inne kompozycje. Bo teraz doprawdy, jesli coś nie jest "słodkie", nie ma szans u grupy docelowej.

gardenia
gardenia

Wow, ale cudo. Właśnie cała pachnę tym złotem, bo to jest złoto w płynie i jest to takie właśnie J'adore, jakie sobie wyobrażałam po niesamowitej reklamie i...niesamowitej cenie i po rozczarowaniu wersją Eau de Parfum, która jest po prostu ładna ale dla mnie nic więcej, niż to.
L'Or to jest to, co kocham w perfumach najbardziej, kobiecość, tajemniczość, lekkość ale i głębia...
Cudowny smukły flakon ze złotym zdobieniem na korku, eteryczna zmysłowa Charlize Theron na czarnym tle oświetlona błyszczącym kryształowym żyrandolem wspaniale oddają zawartość tego szykownego pełnego klasy złocistego płynu.
Ja wyczuwam lekko miodową, ciepłą, słodką zawartość, jaśmin odpowiada za słodycz, jest wyczuwalny i to taki, jak lubię, nieco animalny, drapiący i zniewalająco zmysłowy, erotyczny wręcz ale też słodki i lekki. Jest tez róża, dodaje świeżości i chłodnego powiewu. Pięknie gra tu ambra, jak małe drobinki rozkruszonego bursztynu bądż złocistego piaseczku, ach czy to piasek, to chyba drobinki złota, którymi obsypała się KOBIETA wyczekująca kochanka... jeszcze czarne koronki na aksamitnie gładką skórę ocieploną złotą poświatą hotelowych kryształowych żyrandoli a w tle sypialnia, skąpana w złocie i czerni...
Ach trochę mnie poniosło, ale czy to nie wspaniałe, gdy jedno psiknięcie z pięknego flakonu zamienia zwykłą przeciętną gospodynię domową w...boginię, gwiazdę filmu o miłości zakazanej i namiętnej...;D
Polecam gorąco, muszę je mieć!!!

J`Adore L`Or by Christian Dior 3.50 out of 5 based on 26 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore L`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore L`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore L`Or marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore L`Or marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Chanel Coco Eau de Parfum Guerlain Shalimar Tom Ford Black Orchid Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Chanel Chanel N°5 Christian Dior Poison Tendre Christian Dior J`Adore L`Absolu Christian Dior Dior Addict Yves Rocher Rose Absolue Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Violette Angel Christian Dior Poison Cartier La Panthere Cacharel LouLou Tom Ford Sahara Noir Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Yves Rocher Voile d'Ambre