Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet

Mam: 10 Miałem: 7 Chcę: 13 Ukochany zapach: 1

J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore L`Or Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore L`Or marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. J`Adore L`Or został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są jaśmin i róża; nutami serca są fasolka tonka i wanilia; nutami bazy są francuskie labdanum, paczula i ambra.

Jaśmin Róża

Fasolka tonka Wanilia

Francuskie labdanum Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore L`Or by Christian Dior.

J`Adore L`Or Recenzje Perfum

mia be
mia be

To perfumy mnie wybrały...
Nie ja sobie Ciebie, J'adore L'Or, wybrałam, nie tak miało być, miałam pokochać i sobie wybrać za towarzysza życia nuty mroczne, ciemne, niepokojące, osnute kadzidłem...Miałam się pławić w buduarowej róży, za którą ciągnąłby się słodki zapach szminki i pudru...

A jednak...kiedy pierwszy raz Cię poczułam, zrozumiałam Twoje słowa:

Zostań, nie szukaj już
Gdzieś daleko
Tego co masz tu
Zostań, bez zbędnych słów
Tak jak teraz
Cierpliwie obok bądź po prostu dzień po dniu

Tak Cię odbieram, wg słów piosenki Korteza - "Zostań" (zachęcam do posłuchania).
To Jadore sobie mnie zagarnęło, naprawdę, nie planowałam tego...A jednak pokochałam, J'adore L'Or to moje signature scent, moja druga skóra. To płynne złoto, w którym czuję się jak perska księżniczka. Nawet jak mam na dłoniach gumowe rękawiczki, dres i doprowadzam dom do porządku, w oparach chemii, a na sobie mam J'adore L'Or, to mam wrażenie, że leżę w zwiewnych jedwabiach w kolorze fuksji i turkusu, nic nie robię tylko pachnę, a moje ciało obwieszone jest złotem i pokryte wonnym olejkiem różanym, jaśminowym. Przeciągam się zmysłowo,bransoletki lekko "grają" na moich kostkach, a przy każdym ruchu uwalniam duszący zapach jaśminu, róży, ambry:).Uwielbiam ten zapach, zabieram na bezludną wyspę, gdybym musiała stanąć przed takim wyborem:).

Cały aromat to wspomniany miks róży, jaśminu, wanilii,całość podkręcona ambrą, lambdanum i paczulą ( którą wyczuwam bardzo delikatnie, dobrze, bo nie lubię:). Zapach jest dosyć słodki, mógłby być bardziej nieokiełznany, wytrawny:) Ale czy wtedy byłoby to samo, ta miłość:). Trwałość i projekcja porażająca, wrażenia olfaktoryczne mogłabym porównać do ulubionych perfum La Prairie Gold - to też zapach płynnego złota, które jest przesadnie esencjonalne, ciężkie, nie pozostawia przestrzeni i oddechu. Perfumy są bardzo kobiece, eleganckie, seksowne, takie z przepychem, ociekające złotem i nutką " między słowami", dla mnie najlepszy wybór na spotkania z ukochanym mężczyzną.

J'adore L'Or, wybaczam Ci to uwodzenie i złapanie mnie w swoje sidła, niczego w życiu się nie da zaplanować, większość sytuacji i zapachów nas zaskakuje, nigdy nie mów nigdy...

A jak słucham Korteza w aucie i mam na sobie J'adore L'Or to już zupełnie nie żałuję, że to zapachy mnie wybierają, a ja nie mam na to wpływu, naprawdę, czasami bardzo, bardzo bym chciała, oswajam, oswajam i miłości z tego nie ma...
Cóż... jestem mało niszową i nieskomplikowaną perską księżniczką, ale jestem szczęśliwa i czuję się w swojej skórze:)

liczi
liczi

Najbardziej trwały zapach jaki miałam przyjemność nosić. Na skórze czuć nawet po prysznicu. Raz spryskany wewnętrzny kożuszek kurtki zimowej pachniał pół sezonu, do prania. Perfumy są bardzo wydajne. Flakon luksusowy. Zapach bardzo elegancki, na wielkie wyjścia. Polecam wszystkim fankom wanilii i białych kwaitów.

Beata Maria
Beata Maria

Hmmmmm.... niestety,prawie ikona zapachów a ja niestety nawet nie tylko nie chcę go mieć, ale nawet nie chce mi się go wąchać. de facto nie wiem co jest z tą kompozycją albo co w niej jest, lub jak została złożona- dość, że nie chce pachnieć tym "dżadorem". Trudno, mimo dosyć ciekawego składu, pięknego flakonika i wielkiej marki(nie lubię :-( ) - to nawet za prezent- dziękuję.

marialisa
marialisa

Mam do Jadore L'Or wielką osobistą pretensję - z jakiej racji ten przepiękny potencjalnie aromat został surowo potraktowany końską dawką wanilii. Mogł być wielkim dziełem sztuki perfumiarskiej w dawnym stylu - klasyczny tzw. francuzki akord róży i jaśminu, uduchowiony przez labdanum oraz podgrzany i lekko dosłodzony bobami tonka, paczula jako kotrapunkt; ale cała ta piekna w swej prostocie i minimalizmie kompozycja aż trzeszczy pod ładunkiem 16 ton waniliny. Wydaje mi się, że we współczesnej sztuce perfumiarskiej wanilina stała się bezpiecznym wytrychem oraz dopełniaczem do wszystkiego. Perfumiarze nie znają umiaru - tam gdzie można dodac 3 gramy słodyczy, wolą na "wszelki wypadek" dać 3 litry. Aż dziw, że do końca lat 90-tych udwało się z zyskiem sprzedawać zupełnie inne kompozycje. Bo teraz doprawdy, jesli coś nie jest "słodkie", nie ma szans u grupy docelowej.

gardenia
gardenia

Wow, ale cudo. Właśnie cała pachnę tym złotem, bo to jest złoto w płynie i jest to takie właśnie J'adore, jakie sobie wyobrażałam po niesamowitej reklamie i...niesamowitej cenie i po rozczarowaniu wersją Eau de Parfum, która jest po prostu ładna ale dla mnie nic więcej, niż to.
L'Or to jest to, co kocham w perfumach najbardziej, kobiecość, tajemniczość, lekkość ale i głębia...
Cudowny smukły flakon ze złotym zdobieniem na korku, eteryczna zmysłowa Charlize Theron na czarnym tle oświetlona błyszczącym kryształowym żyrandolem wspaniale oddają zawartość tego szykownego pełnego klasy złocistego płynu.
Ja wyczuwam lekko miodową, ciepłą, słodką zawartość, jaśmin odpowiada za słodycz, jest wyczuwalny i to taki, jak lubię, nieco animalny, drapiący i zniewalająco zmysłowy, erotyczny wręcz ale też słodki i lekki. Jest tez róża, dodaje świeżości i chłodnego powiewu. Pięknie gra tu ambra, jak małe drobinki rozkruszonego bursztynu bądż złocistego piaseczku, ach czy to piasek, to chyba drobinki złota, którymi obsypała się KOBIETA wyczekująca kochanka... jeszcze czarne koronki na aksamitnie gładką skórę ocieploną złotą poświatą hotelowych kryształowych żyrandoli a w tle sypialnia, skąpana w złocie i czerni...
Ach trochę mnie poniosło, ale czy to nie wspaniałe, gdy jedno psiknięcie z pięknego flakonu zamienia zwykłą przeciętną gospodynię domową w...boginię, gwiazdę filmu o miłości zakazanej i namiętnej...;D
Polecam gorąco, muszę je mieć!!!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore L`Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore L`Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore L`Or marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore L`Or marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Thierry Mugler Alien Essence Absolue Chanel Coco Eau de Parfum Christian Dior Poison Donna Karan Black Cashmere Christian Dior J`Adore L`Absolu Guerlain Shalimar Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Black Orchid Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Chanel Chanel N°5 Christian Dior Poison Tendre Thierry Mugler Alien Tom Ford Sahara Noir Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Atelier Cologne Orange Sanguine Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Yves Rocher Rose Absolue Cartier La Panthere