Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Adore L`Absolu Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
tuberozowy
J`Adore L`Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore L`Absolu marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Adore L`Absolu został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutami serca są tuberoza, jaśmin i róża; nutami bazy są nuty owocowe, piżmo i nuty drzewne.

Ylang-ylang

Tuberoza Jaśmin Róża

Nuty owocowe Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore L`Absolu by Christian Dior.

J`adore
Beautiful Love
Aqua Allegoria Flora Nymphea

J`Adore L`Absolu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore L`Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore L`Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore L`Absolu marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore L`Absolu marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Poison Tom Ford Sahara Noir Chanel Chance Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Christian Dior J`Adore L`Or Chanel Allure eau de parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Rocher Rose Absolue Guerlain Shalimar Christian Dior Midnight Poison Hermes Eau des Merveilles Kenzo Le Monde Est Beau Diptyque Eau Duelle Christian Dior Poison Tendre Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Chanel Allure Sensuelle Parfum d`Empire Wazamba Stella McCartney Stella