Marki » C » kwiatowe « Grupy

J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet

J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet

tuberozowy
J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J'Adore L'Absolu Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J'Adore L'Absolu marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J'Adore L'Absolu został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, róża z grasse i indyjska tuberoza.

Jaśmin Róża z Grasse Indyjska tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'Adore L'Absolu by Christian Dior.

Incandessence

J'Adore L'Absolu Recenzje Perfum

Joskelyn
Joskelyn

MOje pierwsze perfumowe wspomnienie to malenkie perfumiki mojej mamy w slicznej granatowo-zlotej buteleczce, ktore jako mała dziewczynka podkradalam po kryjomu i tak wlasnie dla mnie pachnialy prawdziwe perfumy.

Przez wiele lat szukalam czegos o podobnym zapachu i kiedy "wachnęłam" L'absolule poczulam, ze znalazlam wlasnie zapach identyczny z tym wspomnianym wspomnieniem z dziecinstwa...

Nie czuje sie jednak dobrze w tym zapachu - uwiebiam go wachac prosto z buteleczki albo z nadgarstka, ale pachnac nim globalnie czuje sie przytloczona.

Mam wrazenie, ze jest mocno odczuwalny przez otoczenie, bardzo ogoniasty, silny, mdlący. Ja niby lubie mocne zapachy, ale ten widac nie jest "mój" i po prostu zle mi sie go nosi.

Wczoraj byl pierwszy cieplejszy dzien, w ktorym sie spsikalam wlasnie tymi perfumami i po 30 minutach pospiesznie szlam brac prysznic

To ładny zapach, ale hmmm zapach z ktorym nie chcialabym byc kojarzona. Nie chcialabym, zeby ktos myslac "Ania" myslal o tym zapachu. Zwyczajnie nie moja bajka

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J'Adore L'Absolu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J'Adore L'Absolu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'Adore L'Absolu marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'Adore L'Absolu marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Avon Perceive Oasis Giorgio Armani Sì Intense Salvador Dali Laguna Beyonce Rise Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Burberry Burberry Women Givenchy Live Irresistible Avon Women of Earth Naomi Campbell Mystery Avon Little Pink Dress Ghost Ghost Deep Night Lacoste Eau De Lacoste Sensuelle Michael Kors Sexy Amber Lacoste Touch of Pink Avon Rare Gold Valentino Valentina Avon Little Red Dress Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto