Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Christian Dior dla kobiet

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Christian Dior dla kobiet

wodny

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są magnolia, melon, brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są tuberoza, Śliwka, fiołek, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Magnolia Melon Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Tuberoza Śliwka Fiołek Orchidea Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) by Christian Dior.

J`adore

J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Gold Supreme (Divinement Or), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Gold Supreme (Divinement Or) marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Sonia Rykiel Rykiel Rose Pupa Puposhka Marina Marinof Un Peu, Beaucoup, A La Folie... Nanette Lepore Nanette Lepore Yves Saint Laurent Cinema Scenario d`Ete Rampage Rampage Gai Mattiolo Gai Mattiolo Aubusson Histoire D`Amour 2 Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Girard Bali Sunrise Arno Sorel Sham'n Fashion Gres Caline Tender Moments