Marki » C » kwiatowe « Grupy

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, J`Adore Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża majowa, ylang-ylang i jaśmin wielkolistny.

Róża majowa Ylang-ylang Jaśmin wielkolistny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

J`Adore Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti 1881 Christian Dior Dior Passage No.8 Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Lise Watier Desirable Shu Uemura Fleur de Rose Penhaligon`s Ellenisia Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Revillon Detchema Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Jalaine Gardenia Alta Moda Real Yves Rocher Pur Desir de Rose