Marki » C » kwiatowe « Grupy

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

J'Adore Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Miałem: 3

żółtych kwiatów

J'Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. J'Adore Extrait de Parfum został wydany w latach 2000's. Nutę głowy stanowi ylang-ylang; nutą serca jest róża; nutami bazy są nuty drzewne i drzewo sandałowe.

Ylang-ylang

Róża

Nuty drzewne Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

J'Adore Extrait de Parfum Recenzje Perfum

J'Adore Extrait de Parfum by Christian Dior 1.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J'Adore Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J'Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J'Adore Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tommy Hilfiger Dreaming Esteban Sonata Flower Emanuel Ungaro Fleur de Diva Lise Watier Ivresse Etro Benetroessere Relent Floris Malmaison DSH Perfumes Dirty Rose Laurence Dumont Musc Blanc Les Nez Manoumalia La Bouquetiere Iris Du Ciel La Bouquetiere Tendre est la Nuit Florascent Aqua Floralis Ylang