Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Adore Collector Anniversary Edition Christian Dior dla kobiet

J`Adore Collector Anniversary Edition Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

wodny

J`Adore Collector Anniversary Edition marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Adore Collector Anniversary Edition został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Calice Becker. Nutami głowy są magnolia, melon, brzoskwinia, gruszka i bergamotka; nutami serca są tuberoza, Śliwka, fiołek, orchidea, frezja, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i cedr.

Magnolia Melon Brzoskwinia Gruszka Bergamotka

Tuberoza Śliwka Fiołek Orchidea Frezja Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Collector Anniversary Edition by Christian Dior.

J`Adore Collector Anniversary Edition Recenzje Perfum

J`Adore Collector Anniversary Edition by Christian Dior 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Collector Anniversary Edition marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Collector Anniversary Edition marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sexy Graffiti Tommy Hilfiger True Star Gold Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico Entre Filles Saison 2 Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Pacsun Kirra Yellow Next Just Pink Korloff Paris Korloff Fresh Memoirs of a Geisha Esme Rene Perfetto Jil Sander Sensual Jil