Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior dla kobiet

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

J`Adore Anniversaire en Or marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. J`Adore Anniversaire en Or został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są petitgrain i bluszcz; nutami serca są fiołek, orchidea i róża; nutami bazy są czarna porzeczka, Śliwka damasceńska, piżmo i tangeryna.

Petitgrain Bluszcz

Fiołek Orchidea Róża

Czarna porzeczka Śliwka damasceńska Piżmo Tangeryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J`Adore Anniversaire en Or by Christian Dior.

J`adore

J`Adore Anniversaire en Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J`Adore Anniversaire en Or marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J`Adore Anniversaire en Or marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Bruno Banani Bruno Banani Woman Davidoff Cool Water Wave Police Police Caribbean Cindy Crawford Summer Day Parah Parah Woman Bath and Body Works Mango Mandarin Mila Schön Mila Schön Sarah Jessica Parker Endless Bronnley Apricot & Almond Arno Sorel Sham'n Love Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love