Marki » C » kwiatowe « Grupy

I Love Dior Christian Dior dla kobiet

I Love Dior Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2

I Love Dior marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. I Love Dior został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są magnolia, pomarańcza, mandarynka, frezja i gorzka pomarańcza; nutami serca są wiciokrzew, czarna porzeczka, lilia, malina, gruszka, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Magnolia Pomarańcza Mandarynka Frezja Gorzka pomarańcza

Wiciokrzew Czarna porzeczka Lilia Malina Gruszka Konwalia Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love Dior by Christian Dior.

I Love Dior Recenzje Perfum

Lewkonia
Lewkonia

Moje pierwsze licealne, samodzielnie wybrane pachnidło. To była wspaniała woda, odróżniała ją od innych wód dla nastolatek jej pikantność i kwasowość/ kwaskowatość - charakterystyczna dla surowych porzeczek. Pozbawiona słodyczy, musująca ze sporą ilością cytrusów. "Sportowa", wytrawna i jednocześnie owocowa woda. Była na tyle wspaniała, że mama zaczęła mi ją podbierać :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior I Love Dior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior I Love Dior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love Dior marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love Dior marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Naomi Campbell Naomagic Police Police Naked Pour Femme Christian Dior Dior Passage No.8 Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Clean Clean Fragrance Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Miller Harris Coeur de Fleur Morgane le Fay Blue Les Parfums de Rosine La Rose Legere Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Aux Anges On Cloud Nine Ayala Moriel Yasmin