Marki » C » kwiatowe « Grupy

I Love Dior Christian Dior dla kobiet

I Love Dior Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2

I Love Dior marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. I Love Dior został wydany w 2002 roku. Nutami głowy są magnolia, pomarańcza, mandarynka, frezja i gorzka pomarańcza; nutami serca są wiciokrzew, czarna porzeczka, lilia, malina, gruszka, konwalia i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Magnolia Pomarańcza Mandarynka Frezja Gorzka pomarańcza

Wiciokrzew Czarna porzeczka Lilia Malina Gruszka Konwalia Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about I Love Dior by Christian Dior.

I Love Dior Recenzje Perfum

Lewkonia
Lewkonia

Moje pierwsze licealne, samodzielnie wybrane pachnidło. To była wspaniała woda, odróżniała ją od innych wód dla nastolatek jej pikantność i kwasowość/ kwaskowatość - charakterystyczna dla surowych porzeczek. Pozbawiona słodyczy, musująca ze sporą ilością cytrusów. "Sportowa", wytrawna i jednocześnie owocowa woda. Była na tyle wspaniała, że mama zaczęła mi ją podbierać :)

I Love Dior by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior I Love Dior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior I Love Dior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum I Love Dior marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu I Love Dior marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Fendi Palazzo Il Profvmo Aria di Mare Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Coty L`Origan Myrurgia Promesa de Amor Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Loewe Aire Loco O Boticario Innamorata Lush Flower Market Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Song In D Minor