Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Extrait de Parfum został wydany w latach 2000's. Hypnotic Poison Extrait de Parfum stworzyli Annick Menardo i Francois Demachy. Nutami głowy są jaśmin i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutą serca jest róża; nutą bazy jest wanilia.

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Hypnotic Poison Eau de Parfum
Hypnotic Poison Eau Sensuelle
Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Secrete
L`Elixir Hypnotic Poison

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Piękny! Bardziej zmysłowy, gęściejszy, jakby przygaszony w porównaniu do klasyka. Bardzo wyraźnie wyczuwam kwiat pomarańczy skąpany w gęstej, przepięknej wanilii. Jaśminu i róży tylko odrobina... Cudo!
Śmiesznie doświadczenie miałam z tymi perfumami, bo poznałam je dzięki próbce od fragranticzanki, jednak było to w nieodpowiednim momencie. A zapach bardzo utkwił mi w pamięci, nie dał o sobie zapomnieć. Aż niedawno ponowiłam testy i przepadłam na dobre i na całej linii - pragnę flakonu. Bardzo podobny do klasyka jednak gdybym mogła - wybrałabym właśnie ekstrakt.
Wiele osób zaznacza tu podobieństwo do EDP, czemu nie sposób zaprzeczyć jednak ekstrakt różni się i to znacznie. Jest bardziej sensualny, wyciszony, otulający, mniej "zaczepny". Używałabym go np w sytuacjach "sam na sam" podczas gdy EDP wydaje się idealnym na wieczory w większym gronie ;)
Parametry doskonałe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Estée Lauder Sensuous Noir Montale Intense Cafe Serge Lutens Ambre Sultan Molinard Secret Sucre Amouage Amouage Lyric Woman Keiko Mecheri Loukhoum Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique The Different Company Sublime Balkiss Kenzo Kenzo Jungle le Tigre John Galliano John Galliano Fendi Fendi Theorema Jesus Del Pozo Arabian Nights Tom Ford Tobacco Vanille Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Mood Historiae Mystic Oud Phaedon Tabac Rouge M. Micallef Patchouli