Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet

migdałowy
lekko korzenny
Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Eau de Parfum marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Hypnotic Poison Eau de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są lukrecja i migdał; nutami serca są jaśmin wielkolistny i kwiat pomarańczy; nutami bazy są fasolka tonka i wanilia.

Lukrecja Migdał

Jaśmin wielkolistny Kwiat pomarańczy

Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Eau de Parfum by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Sensuelle
Hypnotic Poison Extrait de Parfum
L`Elixir Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Secrete

Hypnotic Poison Eau de Parfum Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Hypnotic Poison kocham od zawsze. To pozycja obowiązkowa na mojej toaletce. Jak tylko skończy mi się zawartość flakonu to kupuję następny. Jestem chora jak go nie mam. Więc jak tylko pojawiła się wersja Eau de Parfum to rozpoczęłam polowanie pomimo, że przeczytałam w recenzjach, że domiuje tu słodka lukrecja. A ja lukrecji nie znoszę. Odpycha mnie ona u Lempickiej i bałam się, że zepsuje mi moje ukochane Hypnotic. Początek jest faktycznie lukrecjowy ale na tyle ostry, że lukrecja nie zabija mnie i nie męczy swą słodkością. Poza tym lukrecja szybko ulatnia się z mojej skóry i do głosu dochodzi migdał i kwiat pomarańczy, który uwielbiam w perfumach. Wanilii jest tu dużo mniej niż w klasyku i przez to zapach nie jest tak mdlący jak w przypadku EDT. Pomimo, że HP to jeden z moich ukochanych zapachów to zgadzam się, że czasem mdli jak diabli :) Hypnotic Poison Eau de Parfum są bardziej gęste ale mniej słodkie od klasyka. To bardzo eleganckie i ciężkie perfumy. Idealne na wieczór i wielkie wyjścia choć bez problemu jestem w stanie udźwignąć je o poranku idąc do pracy :) Flakon piękny, w kolorach bordo i czerni, bardziej elegancki od klasyka i bardziej tajemniczy. Trwałość i projekcja przeogromne. Tak pachnie tylko Dior! Dior uwiódł mnie po raz kolejny!

Harlem Nocturne
Harlem Nocturne

Do niedawna Hypnotic Poison były dla mnie jedną z najmniej interesujących Trucizn. Podświadomie unikałam testerów w perfumeriach oraz możliwości dłuższego obcowania z tymi perfumami, bo niby co miałoby mnie do nich ciągnąć? Słodka wanilia z migdałami? Jak mówi stare przysłowie - tego kwiatu jest pół światu - perfumeryjnego.
W końcu jednak pomyślałam sobie - przełam się, spróbuj, nawet ciepła, waniliowa klucha zasługuje na szansę. W końcu to jeden z tych przypadków, które stanowiły krok milowy w historii świata perfum. Poznałam wersję podstawową, nie oszalałam z zachwytu, ale odkryłam, że czasami (choć nie zawsze) nosi się ją łatwo i przyjemnie.
Zapragnęłam więc poszerzyć hipnotyczne horyzonty i poznać wodę perfumowaną. Wchodzę na stronę, paczę - lukrecja. Zgroza i blady strach. Szczerze nie znoszę lukrecji, w jakiejkolwiek postaci. Niech fani mi wybaczą, ale to straszne paskudztwo, na samą myśl o lukrecji robi mi się słabo.
Mimo możliwości wystąpienia nieprzyjemnych skutków ubocznych, postanowiłam spróbować. Skoro klasyk przekonał mnie do siebie, to może i tej wersji uda się ta sztuka?
Cóż, udała się. Z tego względu, że lukrecji tu po prostu nie ma. Nie na mojej skórze. Nie wyczuwam ani odrobiny tego znienawidzonego zapachu.
Woda perfumowana pachnie jak klasyk podrasowany charakterystyczną dla fasoli tonka chropowato-syropową, pudrową słodyczą. Po kwiatach nie ma śladu.
To oznacza tyle, że Hypnotic Poison Eau de Parfum są miękkie, słodkie, gęste, leniwe, trochę przyciężkie, ale w uroczy, infantylny sposób. Bardzo komfortowe i bezpieczne. Żadna hipnoza, uwodzenie, zmysłowość, erotyzm. Nic z tych rzeczy. HP EDP to według mnie taka podrasowana, ulepszona wersja comfort zone, w jakiej zamyka mnie HP EDT.
Trwałość i moc - jeszcze większe niż w przypadku klasyka, czyli zachwycająco ponadprzeciętne. Przedawkowane mogą obezwładnić - pamiętajcie, że istnieje coś takiego jak bycie zbyt miłym.

Malzka
Malzka

HP uwielbiam ale po około 2 godzinach od aplikacji. Wcześniej bardzo przeszkadza mi ostra woń lukrecji, która na szczęście się ulatnia. Perfumy na wstępie ostre, intensywne, po czasie stają się pociągające, miłe, ciepłe, słodkawe, sexowne. Jak kobieta, która z obcej i zdystansowanej staje się bliższa sercu kiedy już się zdobędzie jej zaufanie i bliżej ją pozna. Bardzo trwałe, na ubraniach potrafią przetrwać kilka dni w tej swojej najmilszej postaci. Odstrasza cena ale tester z korkiem można kupić w okazyjnej cenie. I warto. Nawet niekoniecznie na zimne dni. Na letni wieczór także. Jak chce się np. kogoś uwieść a potem pokazać, że wcale nie jest się taką do końca wyrafinowaną ;)

chjena
chjena

Jest to jeden z przykładów EDP, które znacząco różnią się od EDT, nie tylko tradycyjnie trwałością lub projekcją.

W jednym z wątków na wizażu zgłosiłam gotowość do przyłączenia się do rozbiórki Hypnotic Poison, mając na myśli wersję klasyczną. Pewna użytkowniczka napisała do mnie, że rozbiera EDP. Pomyślałam - czemu nie? I poprosiłam o 5 ml.

Nie jest to oda do migdału skąpnego w wanilii, jaką znamy od lat. Tutaj dodano mnóstwo lukrecji i tonki, dzięki czemu zapach jest ostry i nieco... wiekowy. Od samego początku kojarzy mi się z pełną przepychu butlą Organzy Indecence, która od lat stoi na toaletce mojej mamy, używana wyłącznie na specjalne okazje. Dla mojego nosa jest to zapach wręcz bliźniaczo podobny.

Z czasem zapach traci na ostrości i przyprawy wietrzeją, jednak do samego końca - a ten, jak przystało na Trucizny, następuje po dobrych kilku, jeśli nie kilkunastu godzinach - pozostaje znacznie bardziej charakterną wersją klasyka, wzbogaconą dodatkowo kwiatem pomarańczy.

Hypnotic Poison EDT lubię jednak nie ze względu na charakterność, stąd bez żalu się z tą odrobiną EDP rozstałam z zamysłem, że gdy zatęsknię, zawsze mogę podebrać Organzę mamie. W końcu po co dublować zapachy na i tak już zapchanej szafce...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Eau de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Eau de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Hypnotic Poison Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Amour Chopard Casmir Guerlain Shalimar Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Tom Ford Noir Pour Femme Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Cacharel LouLou Serge Lutens Ambre Sultan Nobile 1942 La Danza delle Libellule Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Angel Christian Dior Dune Aramis Perfume Calligraphy Rose Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Miss Dior Le Parfum