Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet

Mam: 35 Miałem: 23 Chcę: 11 Ukochany zapach: 1

Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Filmy
Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Eau Sensuelle marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Eau Sensuelle został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są ylang-ylang, kwiat pomarańczy i róża; nutami serca są orchidea, tuberoza i nuty zielone; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia, piżmo i nuty drzewne.

Ylang-ylang Kwiat pomarańczy Róża

Orchidea Tuberoza Nuty zielone

Drzewo sandałowe Wanilia Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Eau Sensuelle by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Hypnotic Poison Eau Secrete
Hypnotic Poison Extrait de Parfum

Hypnotic Poison Eau Sensuelle Recenzje Perfum

amanda
amanda

Tę wersję zdecydowanie wolę od klasyka,który jest dla mnie za mdlący i przeładowany.
W tym jest przestrzeń,nie morduje mnie wanilia z tuberozą tylko delikatnie sobie płyną na zielonych przestrzennych nutach.
Dla mnie to klasyczna stonowana elegancka wanilia z tuberozą.

perfumeholic88
perfumeholic88

Dla mnie Eau Sensuelle to świetny zapach na jesień przede wszystkim, choć na wiosnę również. W zasadzie chętnie nosiłabym go cały czas, bo tak mi się spodobał!
Nut zielonych tu w ogóle nie czuje, a mocną wanilię w wersji budyniowej i od razu nabrałam ochotę na coś słodkiego. Nie jest to jednak słodziak, bo temperuje go piękna, dojrzała orchidea i kwiat pomarańczy, który jednak jest jakby krok w tyle.
Bardzo pasuje mi w kampanii reklamowej atrakcyjna Monica Belluci.
Co tu dużo mówić, ta kompozycja bardzo przypadła mi do gustu. Jest zmysłowa i elegancka z lekką słodyczą wanilii. Wskakuje na moją wish listę!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Eau Sensuelle marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Eau Sensuelle marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Poison Trussardi Donna Trussardi 2011 Torrente L`Or de Torrente Calvin Klein Obsession Givenchy Ange ou Demon Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Dior Addict Dolce&Gabbana The One Donna Karan Black Cashmere Guerlain Shalimar Yves Saint Laurent Opium Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel LouLou Christian Dior Hypnotic Poison Jimmy Choo Jimmy Choo Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Dolce&Gabbana The One Desire Jean Paul Gaultier Classique