Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Eau Secrete został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka i włoska pomarańcza; nutami serca są jaśmin wielkolistny i tunezyjskie neroli; nutą bazy jest wanilia.

Sycylijska mandarynka Kalabryjska bergamotka Włoska pomarańcza

Jaśmin wielkolistny Tunezyjskie neroli

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Sensuelle
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Confetto
Hypnotic Poison Extrait de Parfum

Hypnotic Poison Eau Secrete Recenzje Perfum

pachniewitch
pachniewitch

Kocham ten zapach a ten zapach kocha mnie....:) Nawet z probki bez atomizera ....przylega do mojej skory na nadgarstku tak, ze wyczuwam go na drugi dzien..czy to nie cudowne?

Mamy tu namietna relacje , i w zasadzie nie powinnam pisac recencji gdyz kompletnie nie mam dystansu do tej serii...
Ukradla mi serce i uczynila niewolnikiem...

Tak pachnie orgazm, i nazwysze stany szczescia :)))

Arcysubtelny , blogi i erotyczny ...
Sa zapachy ktore mile dotrzymuja nam kroku, sa zapachy dowody geniuszu niczym szokujace obrazy kubistow..
Ale sa tez zapachy ktore ja okreslam mianem BAJKOWYCH, tworza nowy swiat , daleki od ziemskich uwarunkowan..

Takie sa dla mnie HP , Midnight Poison , Angel EDT i Shalimar Intial..

Kocham ....

Sylwia74
Sylwia74

Powiem wam w sekrecie, że już nie pamiętam czym dzisiaj pachnę (to żart oczywiście ;)). Jedyne co teraz czuję to szampon, którym wczoraj wieczorem umyłam włosy. Po perfumach ani śladu. A przecież perfumowałam się zaledwie dwie godziny temu. Eau Secrete sprawił mi brzydkiego psikusa. A zaczęło się nawet przyjemnie. Zapach posiada mocne, cytrusowe otwarcie i w przeciwieństwie do klasyka nie pachnie jak budyń migdałowo-waniliowy. Wanilia owszem jest ale delikatnie tylko zaakcentowana, do tego równie delikatny jaśmin. Migdały gdzieś tam majaczą w tle ale szybko ulatniają się ze skóry. I tyle. Zapach mało wyrazisty, trochę taki nijaki. Jak dla mnie za bardzo dyskretny. Aż trudno mi uwierzyć, że to piszę bo przecież kocham wszystkie trucizny a w szczególności Hypnotic Poison. Eau Secrete to bardzo rozwodniona jego wersja. Mogłabym je mieć ewentualnie na lato kiedy klasyk jest faktycznie za ciężki i zbyt przytłaczający. Jeśli ktoś tak jak ja kocha Hypnotic Poison w wersji EDT i EDP może czuć się bardzo zawiedziony. Trwałość bardzo mizerna, projekcja w zasadzie żadna. Cieszę się, że nie zaryzykowałam zakupu w ciemno, a tak bardzo chciałam dołączyć do swojej kolekcji kolejny flakonik z serii Hypnotic Poison.

blueberry
blueberry

Mogłabym ochoczo podpisać się pod recenzją Vertigo - nasze odczucia są w dużej mierze zbieżne i chyba nic nowego tu nie wniosę, ale może fakt, że są 2 podobne głosy będzie dla kogoś pomocny? Zatem potwierdzam! Dla mnie również flanker Eau Secrète wyróżnia się in plus z całej familii Hipnotycznych Trucizn. Zapach ten jest mniej okrągły, puchaty i słodki oraz bardziej dojrzały (co nawet udatnie obrazuje jego smuklejszy i wyższy flakon) od oryginału, a jednocześnie zachowuje pewien uwodzicielski i zmysłowy rdzeń pierwotnej kompozycji, którego na próżno starałam się doszukać w Eau Sensuelle...
W Eau Secrète dominuje kremowo-gumowata, odrobinę ciągliwa wanilia zgrabnie połączona z upojnym jaśminowym kwieciem (na styl Dior Addict 2012, lecz o dużo większym nasyceniu i gęstości, co oczywiście czyni perfumy mniej "rześkimi", jednak to oczywiste - trucizna nie może przecież orzeźwiać ;)). Wyraźnie wyczuwam też neroli pachnące jak słodszy kwiat pomarańczy (pozostanie tajemnicą, czy to sprawka dojrzałej mandarynki?) i potęgujące wrażenie gumowości kompozycji. Absolutnie jednak nie ma tu mowy o przedobrzeniu i przytłoczeniu nawałem dość ciężkich, wieczorowych, uwodzicielskich składników.

Jeśli ktoś miłością absolutną kocha hiperkobiece i niemal rozbuchane HP Edt, to myślę, że rozczaruje się Eau Secrète, no chyba, że szuka czegoś w jego duchu, ale bardziej codziennego i lżejszego, z odessaną migdałowo-kokosową gourmandowością, w miejsce której wprowadzono sporą dawkę świetlistości i bardziej stanowcze wykończenie. Dla mnie natomiast to najlepsza odsłona tego zapachu, pasująca do mnie mentalnie i nie stojąca w sprzeczności z moim mało imponującym image. Mimo pewnego odchudzenia nut, odbieram HPES zasadniczo jako opcję wieczorowo-randkową za sprawą dość sensualnych skojarzeń, jakie we mnie wywołuje, jednak w chłodniejsze dni śmiało sięgam po swój prywatny Sekret w płynie właśnie na użytek codzienny - projekcja jest na tyle umiarkowana, że przy rozsądnej aplikacji naprawdę nie ma ryzyka inwazyjności nawet w pomieszczeniach biurowych, natomiast zapach doskonale utrzymuje się na skórze (minimum 7h) i niewątpliwie potrafi uprzyjemnić szarą, ponurą i smętną rzeczywistość biurowej poprawności.

Mademoiselle
Mademoiselle

Najnowsza trucizna Diora jest zmysłowa, seksowna i bardzo glamour. Na mojej skórze nie wyczuwam górnych nut, orzeźwiająca pomarańcza nie pojawia się ani na chwilę, a i tak jedno psiknięcie wystarczyło żebym z uwielbieniem wdychała tą sekretną truciznę. Wyczuwam bukiet świeżo zakwitłego jaśminu z nutką neroli a to wszystko posypane jest sproszkowaną wanilią. Mimo dużej ilości wanilii, która dopełnia truciznę, zapach nie jest mdły czy przesłodzony, lecz harmonijnie skomponowany.

perfumeholic88
perfumeholic88

W Hypnotic Poison Eau Secrete czuje przede wszystkim bardzo dużo wanilii rodem z domowego budyniu. Jest ciepło, przytulnie, słodkawo, ale bez przesady. Później dochodzi do tego jaśmin i robi się jeszcze przyjemniej. Nie jest to zapach bardzo intensywny,choć jest dobrze wyczuwalny. Naprawdę mi się podoba.

dana
dana

są oszałamiające nie znam poprzednich wersji ale tą kocham od pierwszej chwili to znaczy tydzień

vertigo
vertigo

Hypnotic Poison Eau Sensuelle mnie bardzo rozczarowały, Eau Secrete mi się podobają.
Dlatego, że są bardziej podobne do pierwszego Hypnotic Poison. Podobne, ale wystarczająco inne, by miłośnicy zjawiska HP mogli mieć na półce oba flakony. Ja się z tego klubu jakiś czas temu wypisałam, ale Dior zdecydowanie zdobył po raz kolejny moje uznanie :)
Eau Secrete to nie jest po prostu rozwodniona wersja HP, to jakby HP odciążyć z połowy słodyczy i tuberozy, dodać wodę z pomarańczy, potrząsnąć, we flakonie zanurzyć patyczek z kółkiem, puszczać bańki mydlane koloru przejrzyście karminowego, czekać aż pękną zderzając się ze sobą i dopiero wąchać.
Hypnotic Poison odświeżony, napowietrzony. Rozkoszny i łagodny - ale trwały i uporczywie trzymający się skóry.
Mnie Eau Secrete nie porywa, ale podoba mi się.
Może być propozycją dla osób, dla których Hypnotic Poison to za dużo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Alien Essence Absolue Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior Hypnotic Poison Christian Dior Poison Christian Dior Midnight Poison Trussardi Donna Trussardi 2011 Lolita Lempicka Si Lolita Hermes Un Jardin En Mediterranee Givenchy Ange ou Demon Tom Ford Sahara Noir Hermes Elixir des Merveilles Tom Ford Velvet Orchid The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Donna Karan Black Cashmere Hermes Le Jardin de Monsieur Li Cacharel LouLou