Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Hypnotic Poison Eau Secrete Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Eau Secrete został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są sycylijska mandarynka, kalabryjska bergamotka i włoska pomarańcza; nutami serca są jaśmin wielkolistny i tunezyjskie neroli; nutą bazy jest wanilia.

Sycylijska mandarynka Kalabryjska bergamotka Włoska pomarańcza

Jaśmin wielkolistny Tunezyjskie neroli

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Eau Secrete by Christian Dior.

Hypnotic Poison
Hypnotic Poison Eau Sensuelle
Hypnotic Poison Eau de Parfum
Confetto
Burberry Brit Eau de Toilette

Hypnotic Poison Eau Secrete Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Mogłabym ochoczo podpisać się pod recenzją Vertigo - nasze odczucia są w dużej mierze zbieżne i chyba nic nowego tu nie wniosę, ale może fakt, że są 2 podobne głosy będzie dla kogoś pomocny? Zatem potwierdzam! Dla mnie również flanker Eau Secrète wyróżnia się in plus z całej familii Hipnotycznych Trucizn. Zapach ten jest mniej okrągły, puchaty i słodki oraz bardziej dojrzały (co nawet udatnie obrazuje jego smuklejszy i wyższy flakon) od oryginału, a jednocześnie zachowuje pewien uwodzicielski i zmysłowy rdzeń pierwotnej kompozycji, którego na próżno starałam się doszukać w Eau Sensuelle...
W Eau Secrète dominuje kremowo-gumowata, odrobinę ciągliwa wanilia zgrabnie połączona z upojnym jaśminowym kwieciem (na styl Dior Addict 2012, lecz o dużo większym nasyceniu i gęstości, co oczywiście czyni perfumy mniej "rześkimi", jednak to oczywiste - trucizna nie może przecież orzeźwiać ;)). Wyraźnie wyczuwam też neroli pachnące jak słodszy kwiat pomarańczy (pozostanie tajemnicą, czy to sprawka dojrzałej mandarynki?) i potęgujące wrażenie gumowości kompozycji. Absolutnie jednak nie ma tu mowy o przedobrzeniu i przytłoczeniu nawałem dość ciężkich, wieczorowych, uwodzicielskich składników.

Jeśli ktoś miłością absolutną kocha hiperkobiece i niemal rozbuchane HP Edt, to myślę, że rozczaruje się Eau Secrète, no chyba, że szuka czegoś w jego duchu, ale bardziej codziennego i lżejszego, z odessaną migdałowo-kokosową gourmandowością, w miejsce której wprowadzono sporą dawkę świetlistości i bardziej stanowcze wykończenie. Dla mnie natomiast to najlepsza odsłona tego zapachu, pasująca do mnie mentalnie i nie stojąca w sprzeczności z moim mało imponującym image. Mimo pewnego odchudzenia nut, odbieram HPES zasadniczo jako opcję wieczorowo-randkową za sprawą dość sensualnych skojarzeń, jakie we mnie wywołuje, jednak w chłodniejsze dni śmiało sięgam po swój prywatny Sekret w płynie właśnie na użytek codzienny - projekcja jest na tyle umiarkowana, że przy rozsądnej aplikacji naprawdę nie ma ryzyka inwazyjności nawet w pomieszczeniach biurowych, natomiast zapach doskonale utrzymuje się na skórze (minimum 7h) i niewątpliwie potrafi uprzyjemnić szarą, ponurą i smętną rzeczywistość biurowej poprawności.

Mademoiselle
Mademoiselle

Najnowsza trucizna Diora jest zmysłowa, seksowna i bardzo glamour. Na mojej skórze nie wyczuwam górnych nut, orzeźwiająca pomarańcza nie pojawia się ani na chwilę, a i tak jedno psiknięcie wystarczyło żebym z uwielbieniem wdychała tą sekretną truciznę. Wyczuwam bukiet świeżo zakwitłego jaśminu z nutką neroli a to wszystko posypane jest sproszkowaną wanilią. Mimo dużej ilości wanilii, która dopełnia truciznę, zapach nie jest mdły czy przesłodzony, lecz harmonijnie skomponowany.

perfumeholic88
perfumeholic88

W Hypnotic Poison Eau Secrete czuje przede wszystkim bardzo dużo wanilii rodem z domowego budyniu. Jest ciepło, przytulnie, słodkawo, ale bez przesady. Później dochodzi do tego jaśmin i robi się jeszcze przyjemniej. Nie jest to zapach bardzo intensywny,choć jest dobrze wyczuwalny. Naprawdę mi się podoba.

dana
dana

są oszałamiające nie znam poprzednich wersji ale tą kocham od pierwszej chwili to znaczy tydzień

vertigo
vertigo

Hypnotic Poison Eau Sensuelle mnie bardzo rozczarowały, Eau Secrete mi się podobają.
Dlatego, że są bardziej podobne do pierwszego Hypnotic Poison. Podobne, ale wystarczająco inne, by miłośnicy zjawiska HP mogli mieć na półce oba flakony. Ja się z tego klubu jakiś czas temu wypisałam, ale Dior zdecydowanie zdobył po raz kolejny moje uznanie :)
Eau Secrete to nie jest po prostu rozwodniona wersja HP, to jakby HP odciążyć z połowy słodyczy i tuberozy, dodać wodę z pomarańczy, potrząsnąć, we flakonie zanurzyć patyczek z kółkiem, puszczać bańki mydlane koloru przejrzyście karminowego, czekać aż pękną zderzając się ze sobą i dopiero wąchać.
Hypnotic Poison odświeżony, napowietrzony. Rozkoszny i łagodny - ale trwały i uporczywie trzymający się skóry.
Mnie Eau Secrete nie porywa, ale podoba mi się.
Może być propozycją dla osób, dla których Hypnotic Poison to za dużo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Eau Secrete marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Sensuous Noir Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Thierry Mugler Alien Essence Absolue Tom Ford Sahara Noir Lolita Lempicka Si Lolita Christian Dior Poison Tom Ford Velvet Orchid Trussardi Donna Trussardi 2011 Christian Dior Hypnotic Poison Hermes Un Jardin En Mediterranee Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Donna Karan Black Cashmere Hermes Le Jardin de Monsieur Li Christian Dior Midnight Poison Estée Lauder Sensuous The Different Company Sublime Balkiss Serge Lutens La Fille de Berlin Balenciaga Florabotanica Kenzo Kenzo Amour