Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Diable Rouge został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są morela, Śliwka i kokos; nutami serca są tuberoza, jaśmin, konwalia, róża, brazylijskie drzewo różane i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, migdał, wanilia, piżmo, ambra i nuty drzewne.

Morela Śliwka Kokos

Tuberoza Jaśmin Konwalia Róża Brazylijskie drzewo różane Kminek

Drzewo sandałowe Migdał Wanilia Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Diable Rouge by Christian Dior.

Hypnotic Poison Diable Rouge Recenzje Perfum

Hypnotic Poison Diable Rouge by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Diable Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Diable Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
La Perla Eclix Montblanc Présence d'une femme The Body Shop Vanilla L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Demeter Fragrance Caramel Demeter Fragrance Ginger Cookie La Perla Dark Extacy 1000 Flowers Reglisse Noire Intelligent Nutrients Seductive Florascent Aqua Composita Umami