Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Hypnotic Poison Diable Rouge Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Hypnotic Poison Diable Rouge został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są morela, Śliwka i kokos; nutami serca są tuberoza, jaśmin, konwalia, róża, brazylijskie drzewo różane i kminek; nutami bazy są drzewo sandałowe, migdał, wanilia, piżmo, ambra i nuty drzewne.

Morela Śliwka Kokos

Tuberoza Jaśmin Konwalia Róża Brazylijskie drzewo różane Kminek

Drzewo sandałowe Migdał Wanilia Piżmo Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hypnotic Poison Diable Rouge by Christian Dior.

Hypnotic Poison Diable Rouge Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Hypnotic Poison Diable Rouge, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Hypnotic Poison Diable Rouge, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hypnotic Poison Diable Rouge marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Kenzo Kenzo Amour Guerlain Eau de Shalimar Keep Lucky Eau Envoutante Pour L`Amour Demeter Fragrance Cinnamon Bun M. Micallef Vanille Aoud Laurence Dumont Vanille Orientale Demeter Fragrance Gingerbread Sprezzatura 721 Ritorno di Fiamma Playboy Play It Sexy Faberlic Chocolate Story Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops