Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Higher Energy Christian Dior dla mężczyzn

Higher Energy Christian Dior dla mężczyzn

Higher Energy marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Higher Energy został wydany w 2003 roku. Higher Energy stworzyli Nathalie Gracia-Cetto i Carlos Vinals. Nutami głowy są ananas, melon, jagody jałowca, mięta i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, kadzidło i pieprz; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Ananas Melon Jagody jałowca Mięta Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Kadzidło Pieprz

Labdanum Drzewo sandałowe Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Higher Energy by Christian Dior.

Jardin du Poete
Cinema Festival d`Ete
Magnolia Romana

Higher Energy Recenzje Perfum

amanda
amanda

Kolejny męski,nie męski zapach bez jakiejkolwiek ostrości. Odbieram go jako takie suche drewno w towarzystwie przypraw.
Z początku lekko owocowe nuty z miętą wibrują na skórze,by po chwili oddać prowadzenie gałce muszkatołowej,która mięciutko przesypuje się między palcami zostawiając miły naszemu węchowi aromat.
Aromat gałki i jałowca,działa na mnie tak relaksacyjnie.
Kojarzy mi sie to wszystko z posiadem w wannie,palą się aromatyczne świece,zamykam oczy i oddaję się pełnemu ,błogiemu relaksowi.
Jest również odrobina pieprzu bardziej z początku.
Jest drewno sandałowe,labdanum i jest przyjemny,niezbyt intensywny zapach w którym i ja dobrze bym się czuła.
Może to przez te kukli jałowca? pewnie tak, no i na pewno przez gałkę muszkatałową.
Taki do używania na co dzień,lekki.

Higher Energy by Christian Dior 3.40 out of 5 based on 13 ratings and 1 user reviews

Zakupowe okazje

54.99 USD
Higher Energy Cologne by Christian Dior, 1.7 oz Eau De Toilette Spray unboxed for Men
StrawberryNET.com
StrawberryNET.com
78.00 USD
Christian Dior Higher Energy Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Christian Dior Higher Energy Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Higher Energy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Higher Energy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Higher Energy marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Higher Energy marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Pure Malt Kenzo Kenzo pour Homme Carolina Herrera 212 Men Rasasi La Yuqawam Homme Lubin Idole Eau de Parfum Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum By Kilian Straight to Heaven Christian Dior Dior Homme Parfum Bvlgari Bvlgari Man Olivier Durbano Black Tourmaline Michal Szulc Sale Perfume 01 Tom Ford Tuscan Leather Amouage Jubilation for Men Viktor&Rolf Spicebomb Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme DSQUARED² Potion Givenchy Very Irresistible for men M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu