Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Higher Black Christian Dior dla mężczyzn

Higher Black Christian Dior dla mężczyzn

Higher Black marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Higher Black został wydany w 2002 roku. Higher Black stworzyli Olivier Gillotin i Olivier Pescheux. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia, mięta i gruszka; nutami serca są rozmaryn, cyprys i przyprawy; nutami bazy są piżmo i grusza.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Mięta Gruszka

Rozmaryn Cyprys Przyprawy

Piżmo Grusza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Higher Black by Christian Dior.

Higher Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Higher Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Higher Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Higher Black marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Higher Black marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mexx Mexx Pure Life Man Cereus Cereus No.5 Bruno Banani Time to Play Men Kiehl`s Forest Rain Lotto Gravity Power for Men Xerjoff Dhofar Ted Baker Skinwear Guerlain Guerlain Homme Intense Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Arno Sorel Shaman Sport Ortigia Sicilia Coral Shell Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Contemplation