Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Higher Christian Dior dla mężczyzn

Higher Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 12 Miałem: 10 Chcę: 5 Ukochany zapach: 1

Higher Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Higher marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Higher został wydany w 2001 roku. Higher stworzyli Olivier Gillotin i Olivier Pescheux. Nutami głowy są brzoskwinia, bazylia, cytryna i gruszka; nutami serca są rozmaryn, przyprawy i cyprys; nutami bazy są piżmo i grusza.

Brzoskwinia Bazylia Cytryna Gruszka

Rozmaryn Przyprawy Cyprys

Piżmo Grusza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Higher by Christian Dior.

Accelerazione Man

Higher Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

Bardzo przyzwoita propozycja na wysokie temperatury - orzezwiajacy , aromatyczny i wyraznie gruszkowy zapach .czuje sie w nim schlodzony : ) jak mrozona gruszka - daje poczucie czystosci . trwalosc i projekcja jak na swiezaka wiecej niz dobra

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Higher, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Higher, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Higher marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Higher marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Absolute Yves Saint Laurent M7 Azzaro Visit For Men Calvin Klein CK One Shock For Him Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Prada Infusion d`Homme Versace Versace Man Eau Fraiche Nasomatto Black Afgano Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Jean Paul Gaultier Kokorico Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Amouage Jubilation for Men Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme