Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Gris Montaigne Christian Dior dla kobiet

Gris Montaigne Christian Dior dla kobiet

Gris Montaigne marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gris Montaigne został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest François Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, róża, paczula, ambra, cedr, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Bergamotka Róża Paczula Ambra Cedr Drzewo sandałowe Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gris Montaigne by Christian Dior.

Gris Montaigne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Gris Montaigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Gris Montaigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gris Montaigne marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gris Montaigne marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Manifesto Christian Dior Dior Homme Parfum Guerlain L'Instant de Guerlain Cacharel Eden Christian Dior Cuir Cannage Cartier La Panthere Serge Lutens Tubereuse Criminelle Van Cleef & Arpels First Valentino Very Valentino Mugler Angel Les Parfums de Cuir Boucheron Place Vendome Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie Prada Infusion d`Homme Tom Ford Tuscan Leather Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Prada Infusion d'Iris Lancome Tresor Christian Dior Midnight Poison Guerlain La Petite Robe Noir Intense