Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Gris Montaigne Christian Dior dla kobiet

Gris Montaigne Christian Dior dla kobiet

Gris Montaigne marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gris Montaigne został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest François Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, róża, paczula, ambra, cedr, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Bergamotka Róża Paczula Ambra Cedr Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gris Montaigne by Christian Dior.

Gris Montaigne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Gris Montaigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Gris Montaigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gris Montaigne marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gris Montaigne marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes Rouge Hermes Christian Dior Miss Dior Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Her Guerlain Philtre d'Amour Estée Lauder Aliage Germaine Monteil Royal Secret II Ralph Lauren Romance Always Yours Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Jessica Simpson Fancy Nights Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Yves Rocher Diamella