Marki » C » kwiatowe « Grupy

Forever and Ever Dior Christian Dior dla kobiet

Forever and Ever Dior Christian Dior dla kobiet

Miałem: 4 Chcę: 4

Forever and Ever Dior Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Forever and Ever Dior marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Forever and Ever Dior został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są frezja, bluszcz i jaśmin; nutami serca są kwiat migdałowca, owoc dzikiej róży i geranium; nutami bazy są piżmo, wanilia i ambra.

Frezja Bluszcz Jaśmin

Kwiat migdałowca Owoc dzikiej róży Geranium

Piżmo Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever and Ever Dior by Christian Dior.

Forever and Ever Dior Recenzje Perfum

amanda
amanda

Po pierwszych sekundach bardzo przyjemne,nie jakiś tam nudny kwiatowy zapaszek,lecz zapach i to z charakterem.
Oprócz typowego kwietnego zapachu jest w nich coś co bardzo mi odpowiada.Taka słodka nuta,owszem może to być wanilia,lecz to nie tylko jej zapach.
Może to kwiat migdałowca tak uroczo słodziutko pachnie?
Po kolorze butelki wygląda na nieskomplikowany raczej dla takiej panny,która co dopiero zaczyna przygodę z perfumami i kocha się w takich milusich,lolitkowatych pachnidłach.
Na takie zapachy z takimi malunkami na opakowaniu to raczej sama z siebie nigdy bym nie zwróciła uwagi,dopiero co z morza próbek ją wyłowiłam.
I myślę,że bez męczarni zużyłabym i większą ilość.
Z czasem coraz bardziej rozwija się owy kwiatowo migdałowy aromat.
Nie ma w nim zbyt słodkich przerysowań,bardziej slachetnieje jak otwierający się powoli kwiat.
Pachnie lekką egzotyką,nie wdziera się nachalnie.
Chyba najidealniej wpisują się w letni klimat.
Wpisuję na listę,odlewkę kupię z pewnością.

adaszek
adaszek

Dior serwuje nam obraz młodej nastolatki, która chce poczuć się dorosła. Nie, ona jest dorosła. Umie się zachować, potrafi się wypowiedzieć, ma swoje zdanie, swoje ciuchy, swoje zamiłowania. Nie są one płytkie i miałkie, są to już zainteresowania poważnej kobiety. Jest bardzo dojrzała umysłowo i emocjonalnie jak na swój wiek. Przewyższa swoich rówieśników, szybko nudzi się podczas rozmowy z nimi, po prostu ich przegaduje, za dużo wie, jest za bystra. Dlaczego więc napisałem, że to obraz młodej nastolatki? Przez wygląd. Wciąż wygląda dziewczęco, nastoletnie. Nie widać po niej po prostu tej bystrości i rozeznania. Otwarcie jak z czasów gimnazjum, połączenie bluszczu, który przeważa wraz z jaśminem i frezją pachnie jak guma balonowa. Żujemy ją na lekcji, wiemy że tak się nie robi, ale co nas to obchodzi. Mamy to gdzieś, to jest właśnie ten czas życia gdy wszystko mamy gdzieś. Ona natomiast nie żuje gum, jej obeznanie życiowe przewyższa gimnazjalne ekscesy. Zamiast kleić i klepać pomiędzy zębami biały listek, ona woli pachnieć Diorem. Zna się już na perfumach, przychodzi do domu i opowiada mamie o kolejnych odkryciach, o tym jak na nią dzisiaj spojrzał Robert, gdy poczuł od niej zapach. I śmieje się do mamy z niego, ponieważ dla niej to tylko kolega. Mówi, ‘mamo jak przeszłam obok niego, to zrobił oczy jak złodziej słysząc włączający się alarm w sklepie’. Tak, ona ma znajomych, jest znana w całej szkole. Ale nie ma chłopaka, jest już daleko poza ‘chodzeniem za rękę i mizianiem się na placu zabaw’. Wyczuwam dziką różę, która pachnie trochę konfiturowo i trochę tak zgnile, fermentująco jak wino. Ale nie klasowe, bogate wino, tylko takie robione w domu, na własną rękę, gorszej jakości. Właśnie tak jak ta dziewczyna, która wszystko robi na własną rękę, nie idzie na ‘gotowe’. Ba! Ona ma taką relację z mamą, że nawet czasem wieczorem napiją się lampki wina. Niestety nie ma ona ojca, wyprowadził się od nich pozostawiając mamę samą. On tylko awanturował się i często wracał po jabolu i pachniał wielokrotnie uskutecznianym winiaczem. Było jej bardzo przykro, bo ceniła swój dom, ale poradziła sobie z tym szybko, musiała, bo jest zbyt pełna świadomości i inteligencji. Zawsze powtarzała: ‘mamo taty już nie ma choć ciągle o nim myślę, ale też myślę o Tobie i o nas, żyjmy dziś, a nie wczoraj!’ To kobieta już spełniona i dojrzała, chociaż wciąż nastolatka. Co jest jeszcze fajne, to całkowita zmiana swojego pierwotnego obrazu w bazie. Kompozycja zanika tym czym raczyła nas do tej pory i przechodzi w wanilię z ambrą. Wanilia delikatna i kobieca, ale przeważająca w tej koalicji. Pachnie młodą skórą tej nastolatki, gładką i niezmarszczoną, na której pojawia się dreszcz po dotyku. Bo choć jest już ona mentalnie poza etapem tego życia, to wciąż skórę i wygląd ma nastolatki. I tak też poniekąd pachnie. Ponieważ pachnie Diorem Forever and Ever.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Forever and Ever Dior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Forever and Ever Dior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever and Ever Dior marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever and Ever Dior marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Oscar de la Renta Oscar Limited Edition Renee Mediterranean Lily Sarah Horowitz Parfums Perfect Gardenia M∙A∙C Creations Pinkaura Les Parfums de Rosine Rosa Flamenca Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Liz Claiborne Lucky You Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete O Boticario Floratta in Lilac Des Filles a la Vanille Musc Venitien