Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są mandarynka i grejpfrut; nutami serca są drzewo sandałowe, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Mandarynka Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fiołek Frezja

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer by Christian Dior.

Fahrenheit Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein CK One Summer 2005 Carolina Herrera Herrera For Men Creed Imperial Millesime D`Orsay Arome 3 Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Al-Rehab Lamis Marc Jacobs Marc Jacobs Men Reminiscence Musc Frederic Malle Dans Tes Bras Neil Morris Storm Diesel Diesel Green Feminine Special Edition Jardin de France Inahe