Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są mandarynka i grejpfrut; nutami serca są drzewo sandałowe, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Mandarynka Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fiołek Frezja

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer by Christian Dior.

Fahrenheit Summer Recenzje Perfum

Fahrenheit Summer by Christian Dior 3.75 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Aramis Aramis Cool Bvlgari Bvlgari Pour Homme Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Al-Rehab Silver Faconnable Faconnable Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior Jovan Black Musk Costamor Sugarwood Corine de Farme Eros Hot Loewe Loewe 7 CnR Create Leo for Men