Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są mandarynka i grejpfrut; nutami serca są drzewo sandałowe, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Mandarynka Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fiołek Frezja

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer by Christian Dior.

Fahrenheit Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein Calvin Chevignon Chevignon 57 for Him Donna Karan DK Serge Lutens Gris Clair Moschino Uomo? Escentric Molecules Molecule 01 Christian Dior Dior Homme Cologne Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Christian Dior Fahrenheit Absolute Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Galimard Rencontre Swiss Arabian Alia