Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są mandarynka i grejpfrut; nutami serca są drzewo sandałowe, fiołek i frezja; nutami bazy są ambra, paczula i cedr.

Mandarynka Grejpfrut

Drzewo sandałowe Fiołek Frezja

Ambra Paczula Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer by Christian Dior.

Fahrenheit Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dune Chloe Chloe Collection 2005 D`Orsay Le Nomade Paco Rabanne XS Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Lacoste Cool Play Bruno Banani Pure Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Tommy Hilfiger Tommy 10 Ralph Lauren Romance Silver Frederic Malle Dans Tes Bras Sinfonia di Note Fleur de Santal