Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer 2007 marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer 2007 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, fiołek, frezja, drzewo sandałowe, paczula, cedr i ambra.

Cytrusy Fiołek Frezja Drzewo sandałowe Paczula Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer 2007 by Christian Dior.

Fahrenheit Summer 2007 Recenzje Perfum

Fahrenheit Summer 2007 by Christian Dior 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer 2007 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer 2007 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Luciano Soprani Just Free Calvin Klein CK IN2U POP for Him Lanvin Vetyver Jardin de France Eau irisee Maitre Parfumeur et Gantier Centaure Fred Hayman Touch Sport Lalique Scorpios Limited Edition 2010 Laura Biagiotti Mistero di Roma Uomo Costamor Tabacca Cuba Paris Cuba Gold Akon Konvict Homme Smell Bent The Bi-Polar Express