Marki » C » aromatyczne « Grupy

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 1

Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer 2006 został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, paczula, mandarynka i bergamotka.

Drzewo sandałowe Paczula Mandarynka Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior.

Fahrenheit Summer 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pal Zileri Pal Zileri Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Lomani Lomani pour Homme Yves Rocher Homme Nature Riva L`Altra Follia Penhaligon`s Lavandula Renee L`Eau Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Brilliant VI Skeem Tea Leaf Calum Best Calum Xerjoff Oroville Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme