Marki » C » aromatyczne « Grupy

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit Summer 2006 Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 1

Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Summer 2006 został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, paczula, mandarynka i bergamotka.

Drzewo sandałowe Paczula Mandarynka Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior.

Fahrenheit Summer 2006 Recenzje Perfum

Fahrenheit Summer 2006 by Christian Dior 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Summer 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Summer 2006 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Benetton B. Clean Relax Burberry Burberry Summer for Men Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail - Fresh Attitude for Men 2008 Kenzo Kenzo Homme Fresh Gap G7 Bold Gap G7 Spiked Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope DSH Perfumes Bon Vivant Jaguar Jaguar for Men O Boticario Thaty