Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Mam: 14 Miałem: 10 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

dymny
agarowy
Fahrenheit Absolute Christian Dior dla mężczyzn Filmy
Fahrenheit Absolute Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Fahrenheit Absolute Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Fahrenheit Absolute Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Fahrenheit Absolute marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit Absolute został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, mirra, agar (oud) i fiołek.

Kadzidło Mirra Agar (oud) Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit Absolute by Christian Dior.

Myrrhe Ardente

Fahrenheit Absolute Recenzje Perfum

agat1969
agat1969

1. Kompozycja- 6/6, po prostu genialna.
2. Wyczuwalne składniki-czuć dokładnie to co podano w spisie nut, czyli znakomity fiołek w otoczeniu kadzidła i nut drzewnych z odrobiną oudu.
3. Wyczuwalność składników syntetycznych- 0/6.
4. Trwałość 5,5/6 - znakomita trwałość, na mojej skórze spokojnie 8 i więcej godzin.
5. Projekcja-5/6- duża, ale nie nachalna.
6. Przeznaczenie:
- uniseks, ze szczególnym wskazaniem na Panów,
- wiek: wg. mnie dla każdego,
- pora roku: raczej jesień, a najlepiej sprawdza się zimą, choć letnią porą kilka razy miałem go na sobie i też pięknie się zachowywał.
- pora dnia: zdecydowanie po południu, a najlepiej wieczorową porą, na jakieś wyjścia do teatru, opery.
7. Podobieństwo do innego zapachu- podobny do Myrrhe Ardente Annick Goutal, równie genialnego zpachu jak opisywany bohater.
8. Ocena ogólna- subiektywna- 6/6 , dla mnie jest to ulubiony zapach z całej serii Fahrenheit, ma wszystko co powinno mieć pachnidło idealne: znakomitą wręcz genialna kompozycję oraz znakomite parametry jakościowe.
Nic dodać nic ująć ocena 6/6.
Niestety jest "małe ale" zapach przeszedł zmiany, został nieco "wykastrowany" przez Producenta.
Dosyć to przykre.
Polecam.

bobi5445
bobi5445

Poprostu Genialny zapach. Trwałość całodniowa, projekcja idealna. Pachnie kadzidłem i niesamowicie kojącym drewnem.

MrGwyn
MrGwyn

Nie tego oczekiwałem. Patrzę: kadzidło, mirra, oud, fiołek. Piękna perspektywa. Testuję: słaba, cytrynkowa mirra, trochę kadzidła z iglaków i czarnego pieprzu oraz koper i liście fiołka. Zawiodła mnie mirra. Mirra ma głębię i jest krwisto-bordowa w zapachu, a to tutaj jest w kolorze lemoniady i tak też przez chwile pachnie. Kadzidło jest zadowalające, ale jest to jak dymek ze zdmuchniętej zapałki. Teraz jest, za chwilę znika. Po marzeniach zostaje się tylko zieleń, gorzki dym, drewniane pitu pitu, trochę dusznej słodkości i KOPER.
Zastanawiam się czy podchodzić znowu do protoplasty, skoro mnie też nie zachwycił.
W kwestii FA: Nie dziękuję.

Piotrek007
Piotrek007

Spodziewałem się zupełnie czego innego.

Mirre wąchałem w wielu perfumach, nie wspominając już o kadzidle i wszędzie były to mocne akordy które zwalały z nóg. Dior zaprezentował bardzo delikatną wersję kadzidła i mógłbym nawet stwierdzić, że zapach jest porażająco delikatny ! Oud ledwie można wychwycić a przy ocenie produktu, zaznaczenie czegokolwiek, że jest intensywne to wręcz nieporozumienie.

Zapach przyjemny, jednak obawiam się, że nosząc go na sobie sam nie dam rady nacieszyć się jego urokami z racji słabej projekcji. Nie wspomnę już o cenię jaką trzeba zapłacić za tak delikatny produkt... Jest to jedna z tych pozycji którą wącham z wielką przyjemnością, jednak nigdy nie pojawi się ona w mojej kolekcji.

vertigo
vertigo

Nie znoszę oryginalnego Fahrenheita za jego nosicieli, a raczej jego bazarowych podróbek: macho z targowiska, skórzana kurtka z wypchanymi kieszeniami i gruby łańcuch na szyi, lekko podduszający. Sam zapach zły nie jest.

Myślałam że Absolute to będzie oryginał wzmocniony do kwadratu, dlatego długo go obchodziłam, nie testując. A to zupełnie inna bajka - rzeczywiście, jest dość jednorodny i trochę słodki, inaczej niż oczekiwałam. Ale bardzo mi się podoba :) W ogóle nie czuję kadzidła ani oudh. Zapach przypomina mi Bvlgari Black. Jest okrągły, spójny, trochę szorstki, ale w przyjemny sposób. Wyczuwam coś jak łagodne ciepłe drewna, zamsz, trochę ambry i wanilii. Może nawet jakieś lekko ziemiste, ciepłe kwiaty: fiołek, irys?
Łagodny, zrównoważony, elegancki, dojrzały.

Roq
Roq

"Love or hate" - zaliczam się do tych, którzy nienawidzą ten zapach. Parokrotnie podchodziłem do Absolute i z obrzydzeniem zmywałem go z siebie. To jedyny jak dotąd zapach, który na mojej skórze śmierdzi jakimiś śledziami z beczki. Miało być tajemniczo, mrocznie, a wyszła centrala rybna. Rzadko zdarza mi się tak opisywać zapach, ale mój nos odczuwa go jako wyjątkowe obrzydlistwo. A nazwanie tego czegoś Fahrenheitem i pakowanie tej zupy rybnej do pięknego flakonu Prawdziwego Fahrenheita to grube nadużycie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit Absolute marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit Absolute marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Fahrenheit Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Christian Dior Aqua Fahrenheit Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lubin Idole Eau de Parfum By Kilian Straight to Heaven Thierry Mugler A*Men Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Montale Red Vetyver Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Higher Christian Dior Dior Homme Lalique Hommage a L'Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Parfum d`Empire Cuir Ottoman Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Loewe Loewe 7