Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Fahrenheit 0 Degree Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit 0 Degree Christian Dior dla mężczyzn

Fahrenheit 0 Degree marki Christian Dior to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit 0 Degree został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, paczula, piżmo, fiołek i grejpfrut; nutami serca są skóra, drzewo sandałowe, mandarynka i frezja; nutami bazy są kminek, ambra i cedr.

Gałka muszkatołowa Paczula Piżmo Fiołek Grejpfrut

Skóra Drzewo sandałowe Mandarynka Frezja

Kminek Ambra Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fahrenheit 0 Degree by Christian Dior.

Fahrenheit 0 Degree Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fahrenheit 0 Degree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fahrenheit 0 Degree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fahrenheit 0 Degree marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fahrenheit 0 Degree marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Absolute Amouage Amouage Epic Man Hermes Terre d`Hermes Parfum Montale Red Vetyver Christian Dior Fahrenheit Yves Saint Laurent M7 Creed Original Vetiver Atelier Cologne Philtre Ceylan Christian Dior Aqua Fahrenheit Parfum d`Empire Fougere Bengale Lubin Idole Hermes Voyage d'Hermes Parfum Hermes Voyage d`Hermes Cartier Declaration Le Labo Vetyver 46 Eutopie No 6 Atelier Cologne Poivre Electrique Le Labo Bergamote 22 Clive Christian L for Men Le Labo Iris 39