Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Fève Délicieuse Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Fève Délicieuse Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Mam: 7 Miałem: 4 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

Fève Délicieuse Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Fève Délicieuse marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fève Délicieuse został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są lawenda i mięta; nutami serca są czereśnia, frezja i jaśmin; nutami bazy są benzoes, karmel, cedr, ziarno kakaowca, fasolka tonka, skóra, drzewo sandałowe, wanilia, mleko i pralina.

Lawenda Mięta

Czereśnia Frezja Jaśmin

Benzoes Karmel Cedr Ziarno kakaowca Fasolka tonka Skóra Drzewo sandałowe Wanilia Mleko Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fève Délicieuse by Christian Dior.

Fourreau Noir
Tonka Imperiale
Botrytis

Fève Délicieuse Recenzje Perfum

Osleidis
Osleidis

Otwarcie to uderzenie aromatu mięty i jakiegoś kwiatu - może to lawenda, może jaśmin, a może obie rośliny? Już po krótkiej chwili do głosu dochodzi skóra, taka zamszowa, miękka, osłodzona karmelem i pralinami maczanymi w mleku. Soczysta mięta to pojawia się, to znika, teraz już przeplata się z dojrzałą czereśnią, która co jakiś czas nieśmiało się wychyla. W tle ciągle coś do powiedzenia ma lawenda i jaśmin, nie dają się tak łatwo zbyć ;) Po dłuższej chwili odstawiamy mleko i zamieniamy je na gorzkie kakao, którego aromat co jakiś czas uderza nas w nozdrza. Po około dwóch godzinach w końcu u boku zamszu pojawia się wanilia - prawdziwa, trochę cierpka, na pewno nie spożywcza.
Zapach elegancki, kobiecy, nie widzę go na mężczyźnie, ale może...? ;) Słodkawy, ale nie do końca. Czuć tam wiele, ale niezmiennie ciągle wyczuwam skórę - nową, zamszową, miękką, ciepłą.
Trwałość ok 6-7 godzin, raczej bliskoskórny. Pięknie ewoluuje, szczególnie pierwsze dwie godziny to majstersztyk.
Polecam!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Fève Délicieuse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Fève Délicieuse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fève Délicieuse marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fève Délicieuse marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Intense Cafe Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka L`Erbolario Dolcelisir L`Artisan Parfumeur Caligna Estée Lauder Sensuous Noir The Different Company Sublime Balkiss Hermes L’Ambre des Merveilles Estée Lauder Sensuous Prada Prada Candy La Perla Dark Extacy Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Carner Barcelona Tardes Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Prada Prada Candy L'Eau Yves Rocher Rose Absolue Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Guerlain Samsara Eau de Toilette Serge Lutens Fille en Aiguilles Cacharel LouLou Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015