Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Elixir Midnight Poison Christian Dior dla kobiet

Elixir Midnight Poison Christian Dior dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 12 Chcę: 18 Ukochany zapach: 2

karmelowy
Elixir Midnight Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Elixir Midnight Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Elixir Midnight Poison Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Elixir Midnight Poison marki Christian Dior to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Elixir Midnight Poison został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak karmel, wanilia, róża, ambra i paczula.

Karmel Wanilia Róża Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Midnight Poison by Christian Dior.

Midnight Poison
Midnight Poison Extrait de Parfum

Elixir Midnight Poison Recenzje Perfum

Miśkowa
Miśkowa

kocham miłością wielką, przecudna mroczna róża

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Elixir Midnight Poison, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Elixir Midnight Poison, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Midnight Poison marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Midnight Poison marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Hypnotic Poison Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Organza Indecence Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Estée Lauder Youth-Dew Amouage Amouage Lyric Woman Givenchy Pi Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Dolce Vita Tom Ford Sahara Noir Christian Dior Poison Chopard Casmir Thierry Mugler Angel Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Serge Lutens Ambre Sultan Chanel Allure Sensuelle Estée Lauder Sensuous Noir Yves Saint Laurent Elle